Kanepi alistas Monica Puigi

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kaia Kanepi Brisbane'i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest
Kaia Kanepi Brisbane’i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest

Haapsalu tennisemängija Kaia Kanepi (WTA 79.) alistas Austraalia lahtistel tennisemeistrivõistlustel teises ringis puertoriikolase Monica Puigi (WTA 58.) 6:4, 6:3.

Täna hommikul peetud mängus jäi Kanepi küll kohe 0:2 tagaajaja rolli, kuid murdis omakorda vastase pallingu, läks juhtima ja võitis avaseti 6:4.

Teises setis läks Kanepi kohe juhtima. Rio olümpiavõitja Puig jõudis küll 3:3 viigini, kuid siis pani haapsallane oma paremuse maksma.

Kolmandasse ringi pääses ka Anett Kontaveit (WTA 33.), kes sai 6:3, 4:6, 6:3 jagu Mona Barthelist (Saksamaa, WTA 53.)