Aivo Paljasmaa: Kaia Kanepi mäng avaldas muljet

Kaia Kanepi Brisbane'i turniiri veerandfinaalis. Foto: ekraanitõmmis videoülekandest

Kaia Kanepi mäng Austraalias Brisbane’i WTA tenniseturniiril, kus auhinnafond oli 0,9 miljonit USA dollarit, süstis lootust ka peatselt algavaks suure slämmi turniiriks, Austraalia lahtisteks meistrivõistlusteks.

Kanepi alistas esmalt kolm vastast eelvõistlusel ja seejärel kaks põhiturniiril. Kolm viimast vastast viiest olid Kanepist (WTA 99.) maailma reitingutabelis tunduvalt eespoolt, kuid meie tennisist mängis nad kindlalt üle.

Veerandfinaalis maailma edetabeli 4. numbriga tšehhitar Karolina Pliškovaga alustas Kanepi samuti enesekindlalt, võites esimese seti 6:3. Ka teises setis pääses Kanepi 3:1 ette, kuid siis tema mäng pisitasa takerdus.

Artikli lugemiseks tellige päevapilet, digipakett või logige sisse!