Kaia Kanepi jagab Haapsalu Apollo raamatupoes autogramme

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee


Foto: Peeter Langovits

Haapsalu linnavalitsus korraldab järgmisel reedel äsja oma elulooraamatu välja andnud Kaia Kanepi auks tänuürituse. Pärast seda, kell 18.00 toimub Haapsalu Kaubamaja Apollos Kaia Kanepi erakordselt ausa ja avameelse eluloolise raamatu „Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel“ esitlus ja autogrammitund.

Oodatud on kõik huvilised, kes sooviksid Kaiaga mõtteid vahetada ja uude raamatusse autogramm või pühendus küsida, teatas Apollo raamatupood.

Kalle Muuli ja Helen Sule poolt kirjutatud raamatus on kasutatud Kaia Kanepi isiklikke päevikuid aastatest 1995-2012.

„Sellest mängust saab alguse ränk haigus, mis vaevab mind pikki aastaid ja vajutab pitseri kogu mu karjäärile. Sellest mängust saab alguse ka mu rännak Jumala juurde, kelle poole ma lõpuks abipalvetes pöördun. Selle mänguga lõpeb minu lapsepõlv.“

Nii kirjeldab Eesti kõigi aegade edukaim tennisist Kaia Kanepi oma elulooraamatus üht oma karjääri pöördepunkti, mis muutis kogu ta elu. Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esmakordselt raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele, sest pidas seda nii piinlikuks. Sama ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.

Nädala eest poelettidele jõudnud Kaia Kanepi elulooraamat “Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel” on tänaseks jõudnud Apollo müügiedetabelis esimesele kohale.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments