3

Haapsalu muusikakool võib kerkida kultuurimaja kõrvale

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu muusikakooli viiulitund. Foto: Arvo Tarmula
Haapsalu muusikakooli viiulitund. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalu linnapea Urmas Sukles ütles intervjuus Lääne Elule, et linnavalitsus tahab ehitada muusikakooli uued ruumid kultuurikeskuse kõrvale.

„Kaheksa aastat on plaanis olnud muusikakool, mis tegutseb väga kehvades tingimustes,” ütles Sukles.

„Räägitakse küll, et see raha betooni panek ei pruugi õige olla, aga näiteks kunstikoolile tekitas uus maja täitsa uue hingamise. Sama juhtub kindlasti muusikakooliga. Tahame selle ehitada kultuurikeskuse kõrvale,” märkis Sukles.

„Oleme juba alustanud läbirääkimisi kultuurikeskuse arhitekti Ado Eigi pärijatega,” kinnitas Sukles.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
juss
juss

Vana sünnitusmaja tühi! Rääkige omanikuga.

Kodanik 66
Kodanik 66

Valimisteni on veel veidi aega, jõuab kõik pudrumäed kokku lubada. Karilaid lubas muusikakooli suurde koolimajja kolida. Äkki lepite omavahel kokku ja lõpetate tühjad lubadused.

arutelu
arutelu

Lugesin artikli läbi, ei näinud ühtegi lubadust. Küll aga soovide kirjeldust. Haapsalu muusikakool ja Haapsalu andekad lapsed on väärt häid õppimistingimusi. Ja Kultuurikeskusega koostöösse tekiks ka kindlasti uus dimensioon kui majad nii lähestikku on. Koolimaja ka mõte, mida kaaluda aga kas see liiga suur ei ole? Ehk et hea Kodanik 66, mis teie meelest tummisem mõte oleks? Ideena, mitte lubadusena.

wpDiscuz