8

Reedel Nõva metsa eksinud seeneline leiti täna elusalt

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Reedel Nõval Nõmmemaa kandis metsa seenele läinud ja eksinud 91aastase mehe leidsid seenelised täna elusana Klaanemaa kandis.

Täna lõuna paiku Klaanemaal seenele läinud inimesed märkasid metsas eakat meest, kes ütles, et kolm päeva metsas olnud ja palus abi. Seenelised helistasid häirekeskusse, kust saadeti välja nii kiirabi kui ka politsei.

Haapsalu politseijaoskonna väljuhi Rene Pajula sõnul vaatas kiirabi eksinud mehe kohe ka üle ja leidis ta tervisenäitajad olevat head.

Mees, keda reedest saati otsisid nii politsei, kopter kui ka vabatahtlikud koertega, oli kolme päeva jooksul metsaminekukohast liikunud linnulennul 10-12 km lõuna poole.

 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Elli
Elli

Klaanemaa kandist?pani üle raba???
Kõva mees…
Vot tema peaks ellujäämiskursusi korraldama…

Anonüümne
Anonüümne

Tegelt käis naistes ????

Tänud
Tänud

hea uudise eest! Raudne mees!

maali
maali

vinge papi 🙂

Juhhuuu
Juhhuuu

Tore uudis 🙂 Aga kas koerad siis ei leidnudki?

keegi
keegi

ei osanud nii kaugelt otsida, kammiti paarikilomeetrist ala

jj
jj

Olin nii mures tema pärast. Nii õnnelik õnnetus, aga küll tal võis seal metsas kole olla.

imesid
imesid

ikka juhtub, õnneks pole öökülmi ja kui see taat nii raske katsumuse järel ilma haiglata hakkama saab, siis peab tõdema , et kunagi,,ikka tehti mehed rauast,,

wpDiscuz