8

Lääne Elu paberleht laupäeval, 18. märtsil

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

lel1803001

Lääneranna vallavanemad teevad ühise valimisliidu

Esialgu veel ilma nimeta valimisliit  koondab Lihula, Hanila, Koonga ja Varbla vallavanemaid ning volikogude esimehi, nende ainsaks vastukaaluks kujuneb EKRE. Hanila vallavanema Arno Peksari sõnul sündis nelja valla ühise valimisliidu mõte valdade ühinemisel.

Põrgu Jaan ja suur veeuputus

Eelmisel laupäeval algasid Kuijõe mõisas kammerliku müsteeriumi „Põrgu Jaan” võtted. Film võetakse üles Kuijõe mõisas ja Veskijärve äärde filmi tarvis ehitatud külas, ütles filmi tootmisjuht Lili Pilt. „Esimest korda ehitasime võttekohad,” tõi Pilt esile selle, mille poolest „Põrgu Jaan” filmitootja Homeless Bobi varasemaist filmidest erineb. Võttekohtade ehitust alustati septembris. „Leidsime sõbraliku omaniku, kes lubas meil luua maailma, mida meil vaja oli,” kiitis Lili Pilt. Sõbralik mõisaomanik on Aivar Riisalu.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kodanik
kodanik

Eks hirmul on suured silmad , kartus, et tööd ei saa. Peab ju eesrindel olema. Osad vanad saavad pensionile ,aga harimatutel pole tööd juba praegugi, kui kuskilt lahti saad , siis volikogu esimeheks sobib ka ilma igasuguse hariduseta.

Sass1.
Sass1.

Mõisnik Aivar Riisalu. Kas kord on majas?
Või pops laseb mõisa köiel lohiseda?

Karlosõ
Karlosõ

Juba hakkavad uue valla võimu jagama. Nagu näha ei muutu midagi, vanad peerud trügivad ikka ja jälle tagasi. Kahju.

Küllap
Küllap

on neil asjapulkadel juba kogu võim ja töökohad omavahel jagatud. Väga nõme. Nüüd on valijal väga raske. Kui tahad mõnda meeldivat inimest valida, saad temaga koos mitu tühikargajat tasuta kaasa.
Kes EKRE nimekirjas kandideerivad? Ehk on seal vähem ebameeldivaid tüüpe.

E.
E.

Kohe kui hundid märkavad, et EKRE-meestel võiks rahva valimiseelistustes lööki olla, tormavad nad poodi lambamaske ostma. Seetõttu on mõnes mõttes hea, kui EKRE nimekirja väga ei trügita. Samas on halb, kui nende pink liiga lühikeseks jääb.

2. kodanik
2. kodanik

Paberlehest võib lugeda, et EKRE nimekirjas alles 15 persooni. Sättige sinna endale meelepärased tegelased lisaks. :))
Asjalpulkade nimekirjas jääb niikuinii toiduahelast väljaspool olevate kandideerijate mõju hüüdjaks hääleks….

süsimust iroonia
süsimust iroonia

tahad vanadest peerudest lahti saada, siis tuleks ju rahvas välja vahetada, aga sel juhul merkelil on siis õigus? :DD
ära siis vali vanu peerusid.

Sass1.
Sass1.

Noa laev ja suur veeuputus.

wpDiscuz