5

Reformierakonna uus esimees on Hanno Pevkur

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

REF Hanno Pevkur urmas lauri

Reformierakond pidas täna oma üldkogu, kus valiti erakonna uueks esimeheks Hanno Pevkur.

Pevkur kogus 1048 häält, tema vastaskandidaat Kristen Michal sai 635 häält.

Esimest korda Reformierakonna ajaloos peeti maha nii tuline valimisvõistlus. Täna üldkogul peetud kõnes nimetas Kristen Michal valimisvõitlust räpaseks, kuid räpase kampaaniaga puhast esimeest ei saa.

Hanno Pevkur aga keskendus kõnes rohkem tulevikule, öeldes, et Reformierakond oskama leida edaspidi efektiivsemalt sõpru, kellega koos riiki edasi arendada.

Samuti valiti erakonnale 14-liikmeline juhatus. Juhatuse liikmeteks valiti Siim Kallas, Kaja Kallas, Jürgen Ligi, Urmas Paet, Maris Lauri, Arto Aas, Anne Sulling, Urve Tiidus, Aivar Sõerd, Ants Laaneots, Urmas Klaas, Andrei Korobeinik, Laine Randjärv ja Kalle Palling.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles taandas end enne valimisi juhatuse liikme kandidaatide hulgast kuna oli eksikombel süüdistanud erakonna kontorit oma meili kinnipidamises. 

.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
jaaaa
jaaaa

sõpru peab kindlasti oskama leida ja hoida, tuline õigus. See kehtib muide ka riigijuhtimise tasemel. Ärge kritseldage mõtetuid kommentaare, laske inimesel tööd teha.

oskama
oskama

leida kilekoti sõpru, kellega koos pangaautomaatide süsteemi edasi arendada

kodanik
kodanik

Taavi Rõvas vol.2 on sündinud.

süsimust iroonia
süsimust iroonia

Mis ta ei meeldi teile we? Pevkur lõpetab selle, mis roigasel pooleli jäi 😀 Khm

Ers
Ers

need Üüber Liiberid tuleb soome põllu töödele küüditada ja riigi reetmise eest vastutusele võtta.

wpDiscuz