5

Lihulas ei põgenenud juht sündmuskohalt

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Kolmapäeva õhtul Lihulas toimunud liiklusõnnetuse puhul, kus autojuht sõitis otsa jalgratturile, 66aastasele naisele, ei põgenenud autojuht politsei andmetel sündmuskohalt. 

„Auto pidas kinni, kõrvalistuja tuli välja, aitas naise püsti ja küsis, kas on abi vaja,” selgitas Haapsalu politseijaoskonna kriminaaltalituse juht Vello Palmits. Kui proua oli öelnud, et kõik on korras, lahkus ka auto sündmuskohalt.

Mõni aeg hiljem kutsuti prouale aga kiirabi ja ta toimetatigi Läänemaa haiglasse tervisekontrolli, kus vigastusi ei tuvastatud.

Vello Palmitsa sõnul on arvatav autojuht politseile teada, kuid politseil on palve, et õnnetuse pealtnägijad võtaksid politseiga ühendust telefonil 112 või Haapsalu politseijaoskonna numbril 4732810

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Maali
Maali

Else, kiiret paranemist Sulle!

Juku
Juku

Lihula elanikud soovivad teada selle joobnud autojuhi nime ja auto marki ning numbrit, et edaspidi hoiduda sellest autost juba kaugelt eemale.
Võiks siia üles panna ka mõned fotod avariist!

kolla
kolla

küllap oli autojuht jõustruktuuridele lähedalseisev isik.

Kas
Kas

haavades põlved, sinikad ja paistetus jalgadel ning valud rindkeres polegi vigastused? Jah, luumurde polnud. Seda tänu inimese väga tervislikule ja arukale toitumisele.

selma
selma

Kas oleks pidanud ?

wpDiscuz