Mai alguses peetakse Haapsalu kutsehariduskeskuses arvutimänguturniir

Avatar

Juhan Hepner

juhanh@hot.ee

Võistlushoos arvutimängurid.

2.-4. maini toimub Haapsalu Kutsehariduskeskuses kuuendat korda üle-eestiline suur arvutimänguüritus HKHK Lanparty.

Turniire peetakse tulistamismängus Counter Strike: Global Offensive ja strateegiamängus League of Legends. Mõlemas mängus võisteldakse 5 liikmest koosnevate võistkondadega.

Plaanis on ka Raudmehe võistlus, kus osalejad proovivad kätt erinevates arvuti- ja konsoolimängudes ja võitja selgub üldtulemuse põhjal. Lisaks saavad huvilised omavahel mõõtu võtta arvutite praktilises tundmises.

League of Legends turniiri kommenteerib Boomcasti nime kandvev kommentaatorite meeskond ja Counter Strike'i kommentaatorid selguvad lähiajal. Võistlusmänge on plaanis ka internetis voogedastada.

Turniiriväliselt saavad huvilised omavahel mängida kõiki muid mänge, mis neil kaasavõetud arvutites ja konsoolides on. Oma arvuti puudumisel on võimalik kohapeal arvutit rentida.

Sel aastal peetav HKHK Lanparty on järjekorras juba seitsmes. Korraldaja Leimo Laidma sõnul on varasemate aastate põhjal oodata ligikaudu 200 osavõtjat. Kui esimestel aastatel oli üritus pigem koolisisene, siis nüüd tuleb mängureid kohale juba üle Eesti.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Nipitiri
Nipitiri

Seitsmendat korda*
Kandev*
ja korraldustiim* oleks parem sõnastus.

wpDiscuz