2

Peaminister teatas tagasiastumisest

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Reformierakonna auesimees Siim Kallas (paremal) ja lahkuv peaminister Andrus Ansip pühapäeval erakonna üldkogul. Foto: Helen Kattai
Reformierakonna auesimees Siim Kallas (vasakul) ja lahkuv peaminister Andrus Ansip pühapäeval erakonna üldkogul. Foto: Helen Kattai

Peaminister Andrus Ansip tegi tänasel valitsuse erakorralisel istungil teatavaks otsuse astuda omal algatusel tagasi. Sellest tulenevalt astub tagasi ka valitsus, mis aga jätkab tegevust ajani, mil uus valitsus on ametisse astunud.

Täna kell 11 teavitab peaminister oma otsusest presidenti. Riigikogule teeb peaminister oma otsuse teatavaks täna kirjalikult ning suuliselt 10. märtsil, kui toimuvad taas riigikogu korralised istungid.

Tagasiastunud valitsus jätkab oma tegevust ajani, mil uus valitsus on ametisse astunud.

Peaminister Andrus Ansip on juhtinud Eesti valitsust alates 2005. aasta aprillist, praegune valitsuskoalitsioon asus tööle 6. aprillil 2011. aastal.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
complete currency trader
complete currency trader

Im obliged for the article post.Much thanks again.

online business
online business

I am so grateful for your blog post.Really looking forward to read more. Much obliged.

wpDiscuz