Selgusid Haapsalu kabemeistrid

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

2.novembril peetud Haapsalu meistrivõistlustest võttis osa 22 kabetajat, neist noori 10.

Naiste turniirist võttis osa 6 kabetajat, nende seas ka kadettide meister Ketlin Õunap. Esikoha võitis Läänemaa meister ja Eesti meister kiirkabes Marina Ivanovitš, auväärse teise kohaga üllatas Ketlin Õunap jättes kolmandaks Viive Pärna. Ketlin mängis viiki meie esikabetajaga ja võitis kolmandaks tulnut Viive Pärna.

Meeste turniirist võttis osa 6 kabetajat, eelmiste aastate kolm tugevamat kabetajat, kellele pakkus konkurentsi eelmise aasta juunioride meister Kalev Mänd ja kadettide meister Dan Taidla. Turniir kujunes pingeliseks, enne viimast vooru jagasid esikohta 4 kabetajat: Läänemaa ja linna meister Renee Pajuste, kaks kõvemat iga-aastast konkurenti Uudo Ojabstein ja Mati Paas ning turniiri üllataja juunioride meister Kalev Mänd. Kuna turniiri lõpetasid kõik eeltoodud võrdsete punktidega, peeti nelja osavõtja vahel järelturniir. Selle võitis ja tuli Haapsalu linna meistriks Mati Paas. Teiseks jäi Uudo Ojabstein ja kolmandaks Renee Pajuste. Neljandaks tuli Kalev Mänd, viiendat ja kuuendat kohta jagasid Dan Taidla ning Meelis Tomson.

Haapsalu meistrivõistlustest noortele võttis osa 10 kabetajat, üllatusvõitjaks tuli pisikadett Reio Kaldoja kadett Morten Saare ja kadett Ants Lobjaka ees. Kadettide arvestuses kolmandaks tuli Leanika Pärna ja pisikadettide teiseks tuli Martin Pärna ning kolmandaks Jaagup Eks.

Kalev Randlaine

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments