Levadia alistas karikasarjas Lihula 8:0

Evald Tipneri Eesti karikavõistluste 1/32-finaalis kohtusid täna Tallinnas Maarjamäe staadionil Tallinna FC Levadia ja Lihula JK.

Eesti meistrivõistluste teise koha meeskond sai III liigas mängivast Lihulast jagu 8:0 ja pälvis seega õiguse mängule Kaljuga 1/16-finaalis.

Levadia kindlustas võiduks piisava 4:0 edu juba esimesel poolajal. Skoori avamiseks kulus Tallinna klubil 9 minutit.

Mängus ei pidanud kohtunik näitama ühtegi kollast kaarti.

FC Levadia: 30-Pikker, 3-Artjunin, 4-Kaldoja, 17-Podholjuzin, 19-Iljin, 5-Junolainen, 6-Antonov (46. 18-Rohtla), 16-Paur, 20-Pebre (46. 25-Jakovlev), 11-Teever, 9-Rättel (46. 7-Aru).

Varus: 25-Jakovlev, 18-Rohtla, 7-Aru.

Lihula JK: 1-Nikkel, 6-Mõtt, 3-Paulus, 32-Kallaste (66. 8-Plaas), 5-Pikkmets, 19-Kruus, 13-U. Ehasalu, 9-Vänt (46. 4-A. Ehasalu), 7-Smõtškov, 10-Sibul, 12-Kanter.
Varus: 4-A. Ehasalu, 8-Plaas.

Väravad: 9., 31. Vladislav Iljin, 20. Ingemar Teever, 40. Kaspar Paur, 47., 78. Henry Rohtla, 69. pen. Artjom Artjunin, 74. Svjatoslav Jakovlev.