Ühissõidukite piletihinna muudatused

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Alates 1. veebruarist 2013 tõuseb bussiliinidel nr 1 Lossiplats — Rohuküla, nr 2 Holmi — Uuemõisa ja nr 3 Suur–Lossi — Ragn–Sells kuukaardi maksumus 2 eurosendi võrra ning kuukaart hakkab maksma 16 eurot. Üksikpileti uueks hinnaks saab 0,70 eurot senise 0,58 euro asemel.

Kuukaarti on soodsam soetada reisijatel, kes kasutavad bussi igapäevaseks sõiduks kooli või tööle. Kuukaardi hind tõuseb 2 eurosendi võrra, mis on seotud eelkõige vajadusega kiirendada kuukaartide müüki bussides ning tagada busside parem püsimine sõidugraafikus.

Lääne maavalitsuse korraldatavail Lääne maakonna bussiliinidel on piletite ja kuukaardi maksumus püsinud muutumatu alates 2007. aastast. Sellest ajast on tõusnud autokütuse hinnad ligi 27% ja vedaja kulud 21%.

Piletihinna muudatused ei puuduta teisi Lääne maakonna bussiliine.

Lisainfo: Lääne maavalitsus, Mati Kallemets, tel 472 5618, e–post Mati.Kallemets@lmv.ee või Lääne maavalitsus, Merle Mäesalu, tel 472 5615, e–post Merle.Maesalu@lmv.ee.

Lääne maavalitsus

1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
Rikkur
10 aastat tagasi

Tore lugu küll!!! Tallinnas pakutakse tasuta ühistransporti,aga meil Haapsalus tõstetakse hinda 12 senti,mida pole vähe.Tuleb välja ,et mida väiksem linn,seda suuremad palgad???