Eesti Post pakub võimalust kujundada ise jõulukaart

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Eesti Post tuletab meelde, et jõulukaarte ja aastalõputervitusi on võimalik saata nii ise kujundatud margi kui kaardiga.

Kui varem on tekitanud elevust Minu Mark ja paljud on tänaseks saanud ennast juba postmargi kujundajana proovile panna, siis nüüd on tore võimalus internetis kujundada ka oma kaart.

„Interneti kasutamine on paljude jaoks igapäevane tegevus ja ise kujundamine kogub üha enam populaarsust. Selline kaardi valmistamise viis on käepärane igaühele, printimiskeskuse lihtsate kujundustööriistadega saavad hakkama nii lapsed kui vanemad inimesed. Oma käega ja oma fotodest kujundatud kaart jõulude ajal kannab endas suuremat väärtust ning see on personaalne ja parim viis valmistada rõõmu sõpradele, partneritele ja lähedastele,” ütles infologistika divisjoni juht Toomas Türk.

Tellimiskeskkond asub veebiaadressil http://print.post.ee. Sealses printimiskeskuses saab igaüks ise kaardi nii valmis teha kui teele saata, kohale viib selle Eesti Post. Personaalse kaardi tegemine on lihtne, selleks tuleb üles laadida pilt ja elavdada seda eelkujundatud mallidega, lisades teemakohaseid tervitustekste või luuletusi. Kasutajad saavad keskkonnas oma pooleliolevaid töid säilitada ja hiljem lõpetada, kui kohe valmis ei jõua.

2006. aastast, mil Eesti Post tuli turule uue Minu Mark teenusega, on kujundatud ning kodu– ja välismaale saadetud ligemale pool miljonit kirja isekujundatud postmargiga.

„Selleks, et jõulutervitused õigel ajal kohale jõuaksid, soovitame juba aegsasti enda kujundatud jõulukaardile sobiv foto välja valida ja internetikeskkonnas tellimus vormistada,” lisas Türk.

Printimiskeskuses arendatakse trükitoodete ja -teenuste valikut pidevalt, peatselt lisandub kalendrite ja fotoraamatute tellimisvõimalus.  Firmadele lisandub oma sümboolikaga trükiste kujundamise võimalus.

Eesti Posti vahendusel saadeti eelmisel aastal jõulude ajal 4,3 miljonit kaarti ja kirja.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments