Silt: ergo neeme
Galerii: tehased avasid huvilistele uksed
[gallery ids="475306,475307,475326,475308,475309,475310,475311,475312,475313,475314,475315,475316,475317,475318,475319,475320,475321,475322,475323,475324,475325,475327,475328,475329,475330,475331,475332,475333,475334,475335,475336,475337,475338,475339,475340,475341,475342,475343,475344,475345,475346,475347,475348,475349,475350,475351,475352,475353,475354,475355,475356,475357,475358,475359,475360,475361,475362,475363,475364,475365,475366,475367,475368,475369,475370,475371,475372,475373,475374,475375,475376,475377,475378,475379,475380,475381,475382,475383,475384,475385,475386,475387,475388,475389,475390,475391,475392,475393"]
Avatud tehaste päeval avasid oma uksed neli Läänemaa tehast: Haapsalu uksetehas, Helland Baltic, Navix ja Pal-Klaas, mis kokku annavad tööd enam kui 400 läänlasele.
Uksed avanud tehased on asutatud juba 1990ndail. Ehkki juhtmetehas Navix on ettevõttena noorem, asutatud 2015. aastal, on samas majas juhtmeid valmistatud ligi 30 aastat.
178 töötajaga uksetehas ja 151 töötajaga Navix on ühed Läänemaa suurimad tööa
Palivere klaasitööstus januneb elektri järele
[caption id="attachment_444830" align="alignnone" width="1920"]
Pal-Klaasi juhatuse liikmed Hannes Kalmus (vasakul) ja Ergo Neeme. Foto: Juhan Hepner[/caption]
Palivere klaasitööstus Pal-Klaas vajab ettevõtte esindajate sõnul senisest võimsamat elektriühendust. Kui seda ei tule, on pikemas perspektiivis õhus tehase kolimine mujale.
Pal-Klaasi juhid tutvustasid elektriühendusega seotud küsimusi reedel Läänemaal käinud sotsiaaldemokraatidest riigikogu liikmetele.
„Täna veel ei ole muret, aga näeme, et see mure tõenäoliselt varsti saabub. Elektriühenduse võimsus ei ole piisav, et tehast laiendada,” nentis Pal-Klaasi müügijuht ja juhatuse liige Hannes Kalmus Lääne Elule.
Palivere tööstuspargis tegutsevatel ettevõtetel on lootus uuele ja võimsamale ühendusele, mis lubaks senisest rohkem elektr
Pal-Klaasi juhatuse liikmed Hannes Kalmus (vasakul) ja Ergo Neeme. Foto: Juhan Hepner[/caption]
Palivere klaasitööstus Pal-Klaas vajab ettevõtte esindajate sõnul senisest võimsamat elektriühendust. Kui seda ei tule, on pikemas perspektiivis õhus tehase kolimine mujale.
Pal-Klaasi juhid tutvustasid elektriühendusega seotud küsimusi reedel Läänemaal käinud sotsiaaldemokraatidest riigikogu liikmetele.
„Täna veel ei ole muret, aga näeme, et see mure tõenäoliselt varsti saabub. Elektriühenduse võimsus ei ole piisav, et tehast laiendada,” nentis Pal-Klaasi müügijuht ja juhatuse liige Hannes Kalmus Lääne Elule.
Palivere tööstuspargis tegutsevatel ettevõtetel on lootus uuele ja võimsamale ühendusele, mis lubaks senisest rohkem elektr





