Viivi Kääpa võitis Malta maratonil oma vanuseklassi

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Veebruari lõpus toimunud Malta maratonil õnnestus Läänemaa seeniorsportlasel Viivi Kääpal saada esikoht 60aastaste naiste vanuseklassis.

Kääpa lõpuaeg 4.04.44 on ka tema isiklik rekord. Naiste üldarvestuses lõpetas Kääpa 23. kohaga.

Viivi Kääpa abikaasa Valeri sai 60aastaste vanuseklassis 10. koha, üldjärjestuses oli ta ajaga 3.47.45 151. kohal.

„Rada oli küllaltki keeruline, lõpu poole tõusudega ja kohati tugeva tuulega,” ütles Viivi Kääpa. „Maraton algas hommikul kell 7. Starti Mdina linna tuli minna veel pimedas, kuid rajal olles ja finišisse Sliema linna jõudes päike paistis,” lisas ta.

Eestlastest läbiski täismaratoni kaks Haapsalu seeniorsportlast, poolmaratoni lõpetas üheksa eestlast.

Rahvusvahelise täismaratoni lõpetas 404 võistlejat ja poolmaratoni üle 1600 võistleja.