Lääne ringkonna kodutütred naasid Rootsist kuldmedaliga

Lääne Elu

info@le.ee

Oru rühm: Karen Loorens (vasakult), Henrieth Kampmann, Mia Mai Muru ja Briti Elise Jõpiselg. Foto: Anu Kulbok

Oru rühm: Karen Loorens (vasakult), Henrieth Kampmann, Mia Mai Muru ja Briti Elise Jõpiselg. Foto: Anu Kulbok

 
Lääne ringkonna kodutütred tulid Rootsis toimunud Rootsi kodukaitse kompleksvõistluselt koju esikohakarikaga.
 
Möödunud nädalavahetusel, 19.-21. augustini, osalesid Lääne ringkonna kodutütred ja Harju maleva noorkotkad Rootsi Kodukaitse kompleksvõistlusel Vällinges.

Kompleksvõistlusel osales kokku 26 riigikaitse huviga noorte võistkonda Eestist, Rootsist, Lätist ja Leedust. Kolm päeva füüsilist pingutust, orienteerumist, sportrelvast laskmist, takistusradu ja meeskonnaülesandeid tõid Lääne ringkonna kodutütardele võidu.

Võistlusele sõitsid sel aastal kodutütreid esindama Lääne ringkonna Oru rühma kodutütred Karen Loorens, Mia Mai Muru, Henrieth Kampmann ja Briti Elise Jõpiselg. Esindajana oli tüdrukutele toeks noortejuht Anu Kulbok.

Kodutütarde võistkond “Kanad pöösas” edestasid omas klassis Rootsi vabatahtliku kaitsekoolituse föderatsiooni ja Rootsi õhujõudude vabatahtlike ühenduse võistkondasid.

Rootsi Kodukaitsega on koostöö kestnud juba aastaid. Igal aastal sõidab Rootsi Eestit esindama Ernakesel esikoha saavutanud võistkond.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
1 Kommentaar
Inline Feedbacks
View all comments
huvitav
1 aasta tagasi

kust merest selle soojaga seda värsket räime saadi, kalamehe jutud