Lauatennise laste karikasarja võitis Marta Sool

Marta Sool on esimene laps Läänemaalt, kes tulnud Eesti karikavõitjaks lauatennises. Foto: Heikki Sool

Laupäeval toimusid Aseris ELTL Laste karikasarja finaalmängud, mille võitis kõige nooremate tütarlaste klassis Marta Sool.

Sool tuli ka üldvõitjaks Eesti karikavõitja 2021 klassis T-9. Ühtlasi on Marta esimene laps Läänemaalt, kes tulnud Eesti karikavõitjaks lauatennises.

Tubli 4. koha kolme Narva neiu järel võitles välja Kairit Talving klassis T-15. Tublid olid ka Mike Kolesov, kes tuli 48 poisi konkurentsis P-13 üldkokkuvõttes kuuendaks ja Sandra Prikk, kes T-13 väga tasavägistes mängudes pidi vastu võtma 2:3 kaotused, kuid kokkuvõttes samuti 6.koht pole ju paha.