Haapsalu tahab korda teha ka Lihula maantee  

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linna majandus- ja taristunõuniku Sirli Vaksmanni sõnul hakkab linn augustis tegema ettevalmistusi, et taotleda riigilt transiitteede remondi meetmest raha Lihula maantee remondiks.

„Toetusele kandideerimise eelduseks on liiklusloendus, millest on näha, kui suur liikluskoormus sellel teelõigul on,“ selgitas Vaksmann.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Vambola
Vambola

Hea idee, ammu oleks vaja

Jõõdrest elanik
Jõõdrest elanik

No sinna poole pole midagi vaja. Sel aastal vähemalt Neste juures lilledki, silmas ilus vaadata, aga jah teelõik, mis viib Parilasse, ei kannata ju üldse kriitikat, aga see pole prioriteet linna joaks kohe üldse.

kodanik
kodanik

Saage aru, siin käib jutt linna tänavast, mitte riigimaanteest, mis kulgeb linnapiirist edasi Parilasse, Haeskasse….

To kodanik
To kodanik

Saa sina aru, et riigimaantee võib ka läbi linna kulgeda. Nagu näiteks Tallinn – Rohuküla.

mitte
mitte

Kas ikka on nii?

Rattur
Rattur

Lihula mnt on jalgrattaga keeruline sõita nagu mõõda kartulivagusid sõida ja ammu oleks aeg kergliiklustee kõrvale teha, millest Valgevälja, Jõõdre ja Vilkla külade rahvas kaua oodanud.

kodanik
kodanik

Tallinna mnt remondib riik, mitte linn. Kellele kuulub Lihula mnt, ma kahjuks ei tea.

Mõte
Mõte

Käbi tn vajab korralikku kõnniteed! Kell 8 õhtul, liikudes Männiku tee ristist Tüve tn, jõudis mööda kihutada 12 autot ( ca 50m)! Öösel ikka on veidi rahulikum ;). Vihmaga veel kohutavad loigud ja inimesed tulevad ja lähevad bussipeatusse!

Arvos
Arvos

Ning tädi Maali Vihterpalus ootab endale appi pioneere kes talvepuud ära laoksid.
Mida puutub Käbi tänava kõnnitee Lihula maanteesse?

väikehaapsallane
väikehaapsallane

Kõik, kes südalinna poolt tulles tahavad Lihula mnt-lt Männiku teele (või vastupidi) minekuks ‘lõigata’, kasutavad Käbi tänavat. Peaks olema nagu kvartalisisene tähtsusetu tänavake aga näed, pole. Pool transiidist ja kõik kohalikud sõidavad sealt läbi, jäi usutav mulje ühest varasemast kommentaarist.

Mõte
Mõte

Silla alguses saavad kokku!😄

linnakodanik
linnakodanik

Puutub nii palju, et Lihula mnt ja Käbi tänavad on mõlemad linna tänavad ning linn peaks paika panema tänavate remontide järjekorra prioriteedid

Arvaja
Arvaja

Haapsalu teedeehitus tundub kuidagi väga pikk ja valulik protsess. 2aastat ehitatakse paari km teelõiku ja selle tulemusena kõrvalteed lagunevad.

Kapten
Kapten

Projektijuhtimise küsimus linnavalitsuse poolt kui ehitajat pitsitada ei suudeta

Kodanik
Kodanik

Enne tehke Kuuse tänava lõpp korda. Tee on auklik. Kas mitte koos uue kergliiklusteega ei tehtud ka sõiduteele uut teekatet? Ja juba laguneb?
Linnamäel ka paras jama kokku keeratud. Hooldekodu ja poe vaheline lõik on kihiline kohati, pole üldse nii sile kui olema peaks.

ärge tehke
ärge tehke

võtke see teelõik muinsuskaitse alla

wpDiscuz