Kumari Reisid teatas maksejõuetusest

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaie@le.ee


Loodusreiside korraldaja Marika Mann (paremal) toob välismaiseid turiste Eesti loodusega tutvuma.Foto: Arvo Tarmula

Loodusturismiettevõte Kumari Reisid teatas tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve ametile (TTJA), et ei suuda maksejõuetuse tõttu täita kohustusi ettemaksu teinud klientide ees.

Kumari Reisid on maailma linnu- ja loomahuviliste seas tuntud nime all Estonian Nature Tours ja võõrustab ainult välisturiste, eelkõige briti linnuvaatlejaid.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kldr
kldr

ega mistahes majanduses satuvad esimesena surve alla väljaarendamata turusegmendid

mipo
mipo

huvitav palju neid linnuturiste siis läänemaal käis ? statistika järgi käis meil läänemaal – 156 Suurbritannia turisti. vaid parimal juhul olid kumariga seostud sellest pooled. seega ei tohiks olla suure kaotusega

Sulev
Sulev

Sa jussike ei tea ilmselt ettevõtlusest suurt midagi aga parastama oled kange. Kui palju tuleb ennem transpordi, majutuste jne. kokkuleppeid sõlmida, mis kõik maksab ja kui äkki pannakse piirid kinni…
Oota veidi, varsti tuleb selliseid pankrotiteateid ridamisi, kahjuks. Rohkem mõistmist tuleks kasuks, muidu jäätegi selliseks kibestunud vanameheks. 😉

juss
juss

Aga seleta mulle, ullikesele, kuidas mõista, kui sulle tehakse ettemaks ja sa ei osuta teenust? Kui mina veel noor olin, vene ajal, nimetati seda lihtsalt varguseks! Ja ettevõtlusest rääkides, siis meie firma ei kõrbe!

juss
juss

…et ei suuda maksejõuetuse tõttu täita kohustusi ettemaksu teinud klientide ees.

Lõi ettemaksu laiaks ja teatas pankrotist? Et siis küsin kauba eest raha ja kui papp käes, teatan, et kaupa polegi! Selline idamaade ärimudel, et ise loll kui maksad!

wpDiscuz