8

Rannarootsi keskuses käivad ümberkorraldused

Kaire Reiljan

Kaire Reiljan

kaire@le.ee

Rannarootsi keskus. Foto Arvo Tarmula

Uuest nädalast täishoos tööd alustavas Rannarootsi keskuses on eriolukorra ajal käinud remont, sest kauplused on asukohta vahetamas, laienemas ja juurde tuleb ka uus poekett.

Päris kinni pole Rannarootsi keskus kriisi ajal olnud, sest Selver ja Benu apteek on töötanud ka eriolukorra ajal. Ülejäänud keskuses tegutsenud kauplused ja söögikohad olid aga sundpuhkusel.

„Eile tulnud uudise üle oleme väga õnnelikud,” ütles Rannarootsi keskuse juhataja Jekaterina Astanovskaja kolmapäeva hommikul uudise kohta, et uuest nädalast võivad kaubanduskeskused taas uksed avada. „Muretseme oma üürnike pärast ja muretsen, et elu tuleks tagasi,” lisas ta. Astanovskaja sõnul rääkis Rannarootsi keskuse juhtkond üüri maksmise tingmused eriolukorra ajal iga rentnikuga eraldi läbi.

Teistest kauplustest tegi paar nädalat tagasi esimesena ukse lahti Jysk. Kuna eraldi sissepääsuga poodide avamine oli ka eriolukorra ajal lubatud, tegi Jysk poe pinnal mõningaid ümberkorraldusi ja avas sissepääsu Tallinna maantee poolt.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Jah
Jah

Valitsuse korraldusel oli kohustus sulgeda suured kaubanduskeskused,mitte väikepoed,olge asjaga kursis,tundub,et roheline ei mõtle ka oma peaga,korraldustest tuleks ka õieti aru saada,aga noh,kui raha makstakse ka ilma,et peaksid midagi tegema,siis ongi nii,ise teate, varsti on töökoht kadunud.

arvamus
arvamus

Rannarootsi keskuse juhtkond oleks võinud midagi ka oma peaga mõtelda,kui töötas Benu apteek,siis miks ei võinud töötada näiteks jalatsite pood,kõrval saapaparandus ja lillepood ju töötasid,täiesti arusaamatu,väga ükskõikne suhtumine.

kõikjal nii
kõikjal nii

Rannarootsi keskuse juhtkond ei pannud oma peaga mitte ühtki poodi kinni. Mõistad? Korraldus oli sulgeda väikepoed, lahti jätta toidupoed ja apteegid.

Nimi
Nimi

Ma ka aru ei saa. Ja siis vorsti müüjale ei antud isegi õue luba oma lett püsti panna.

Ära
Ära

Ei saa ju valitsust süüdistada, kes on nii hooliv ja hea

Roheline
Roheline

Millest sa räägid?! Eriolukorra tõttu suleti need poed valitsuse korraldusel! Kuskohas sa elanud oled?!

Teise Arnoldi Tütar
Teise Arnoldi Tütar

Kas unustad,et viirust levitavad ka väliselt terved = hingeõhk!! Ikkagi lähestuvad kliendid üksteisele (kui neid seal on). Keskus tegi öigesti-kaitses inimeste tervist.Ahnusest need putkad ei mötle kaasinimeste tervisele!

Arvi.
Arvi.

palun p6hjena seda

wpDiscuz