0

Galerii: pühapäeva õhtul tähistas Lääne-Nigula vald vabariigi aastapäeva

Lääne-Nigula valla aukodanikuks sai Juhan Lukk. Malle-Liisa Raigla
Lääne-Nigula valla aukodanikuks sai Juhan Lukk. Malle-Liisa Raigla

Pühapäeva õhtul tähistas Lääne-Nigula vald vabariigi sünnipäeva Roosta puhkekülas vallavanema Mikk Lõhmuse ja volikogu esimehe Neeme Suure vastuvõtuga.

Suur ütles oma kõnes, et vabariigi aastapäev annab põhjuse mõelda mineviku,oleviku ja tuleviku peale. Ta tõstatas mitmeid küsimusi, millega Eesti rahvas on kui kahte lehte aetud – raiemahud, Ukraina tööjõud, teine pensionisammas. Suur võrdles probleeme jõgedena ja rahvast erineval pool kaldaid olevateks. „Selle asemel, et vaielda, kas jõgi voolab paremalt vasakule või vasakult paremale, peame otsima ja ehitama sildu, otsima kohti, mis meid jälle kokku toovad,” ütles Suur.

Seejärel kuulutasid Lõhmus ja Suur välja Lääne-Nigula valla aasta teod, andsid üle teenetemärgid ja kuulutasid välja aukodanikud. Aukodanikke oli tänavu Lääne-Nigula vallas kaks – Nõva kooli õpetaja Hedvig Kokk ja suusatreener Juhan Lukk.

Aukodaniku tiitlit oli vastuvõtmas neist vaid Lukk. Õhtujuht Roger Tibar uuris Lukilt, mida tuleb teha seesuguse kehva suusailmaga, nagu tänavu on. Lukk vastas, et sel juhul tuleb minna kuskile kaugemale ning rääkis, et on enda jaoks avastanud talvetriatloni, kus tuleb suusatada, jalgrattaga sõita ja joosta.

Meelelahutuseks esinesid vastuvõtul trio, kuhu kuulusid Triin Niitoja, Sandra Hiie ja Samuel Reinaru, ansambel Kardemon ja Dance Wonderland kabaree.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz