9

Galerii: Tallinna maantee avatakse ajutiselt täna pärastlõunal

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tallinna maantee remondilõigule on alumine asfaldikiht paigaldatud ning tee saab veinipeo ajaks sõiduautodele avada. Foto. Urmas Lauri

Täna pärastlõunal avatakse Tallinna maantee remondilõik ajutiselt sõiduautodele.

“Raskeveokid suunatakse ikka ümber, bussiliiklus samuti, aga sõiduautod saavad Tallinna maanteel sõita,” ütles Haapsalu linnavalitsuse majandus- ja taristunõunik Sirli Vaksmann.
-----
Fotod: Urmas Lauri

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
linnakodanik
linnakodanik

Jälgisin ka aeg-ajalt seda teeehitust. Paneb imestama kui äpud on linnavalitsuse ametnikud. Kas tõesti ei saanud linnavalitsus võtta tööle järelvalveks üht pädevat teedeinseneri? Olen kindel, et aasta-kahe pärast saab see rekonstrueeritud teelõik jällegi olema sarnane Ridala sovhoosi kartulimaaga. Elame-näeme, aga head tulemust kindlalt olla ei saa.

Tee
Tee

Teearu grupp – tee tasa ja targu .

K.S
K.S

Siit ilmneb otsene kasu veinipeost Haapsalu elanikele- saab sõita mööda Tallinna maanteed, nagu vanasti… Mis siis, et ülejäänud linn liiklusele tänu sisserännanud parmottidele suletakse..

pedro
pedro

kes krt küll sellise “magistraali projektreeris” ja kus oli linnaisade silmad kui sellise jama läbi lasid. Vaadates linna tee ehituse arenguid jääb vaid oodata millal peatänav ka selliseks puiesteeks muudetakse, siis pargime kõik lennuväljal.

Kahjuks
Kahjuks

pole enam maanteed, kitsuke külatanum on selle asemel.

K.S
K.S

Mul sama küsimus, et kas raskeveokid jäävadki ümbersõitu kasutama? Kas seepärast, et nad sellele “uuele maanteele” lihtsalt ei mahu?

arvaja
arvaja

Küsiks linnaisadelt(ise ei suuda normaalset vastust leida)KELLELE ON VAJA SELLISES LAIUSES KÕNNITEID ??? ja NII KITSAST SÕIDUTEED ???? Kuidagi oleks see mõeldav kui oleks olemas normaalne ümbersõit.

Sass S
Sass S

Aga milleks keset linna nii lai magistraal ? Siiani kõik mahtunud kitsale Jaama tänavalegi ära, nii et mis probleem ?

RAUD
RAUD

Ehk sa tõesti ei ole märganud, et jalakäijaid on rohkem kui autosid.

wpDiscuz