15

President lahkus Kuusiku ametivande andmise ajaks riigikogu saalist

President Kersti Kaljulaid saabus täna riigikokku dressipluusiga, millel oli kirjas, et sõna on vaba.
President Kersti Kaljulaid saabus täna riigikokku dressipluusiga, millel oli kirjas, et sõna on vaba.

President Kersti Kaljulaid saabus tänasele riigikogu istungile „Sõna on vaba” kirjaga dressipluusis.

Samuti kirjutas Postimees, et president Kaljulaid lahkus minister Marti Kuusiku ametivande andmise ajaks riigikogu saalist, sest täna on üleskerkinud kahtlus, et Kuusik on olnud lähisuhtes vägivaldne. Kaljulaid ütles oma sammu kommenteerides, et kui lähisuhtevägivalla kahtlused Kuusiku suhtes peaksid osutuma alusetuks, on ta esimene, kes tema ees vabandab.

„Mul ei ole andmeid, kas president saab olla kindlam või mitte. Mina olen suhelnud Marti Kuusikuga, Mart Helmega, öelnud, et lähisuhtevägivallal Eesti ühiskonnas kohta ei ole. Kui need väited on kuidagi tõesed, siis selline minister valitsuses töötada ei saa. Ma olen küsinud, kas tema peres on olnud lähisuhtevägivalda, perevägivalda, ta on öelnud, et ei ole,” ütles peaminister Jüri Ratas Postimehele.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mis
Mis

sa “president ” Kuusikut törjud?!

...
...

Eks meie presidendiproua varjus igaks juhuks, mis siin muud .. ja küllap veel nii mõnedki nais-saadikud kükitasid laudade all nii kaua, kuni Marti Kuusik jälle oma kohale tagasi läks. Nii hirmus mees ikkagi- mõelda vaid, mida kõike ta kohta räägitakse! 🙂

uus pereväärtus
uus pereväärtus

kärgperede propageeria

troska
troska

Väga tubli tegu presidendi poolt! Minu lugupidamine!

...
...

Uskumatult nõme käitumine presidendi poolt! Ja selle pusaga võib ta vabalt seenele sõita!

eks ta ole
eks ta ole

meie president on nagu kirikuõpetaja – käige minu sõnade, mitte minu tegude järgi 🙂 mitu päeva tagasi see oli kui ta rääkis suure suuga 100-st vihavabast päevast?

Teise Arnoldi Tütar
Teise Arnoldi Tütar

Presidendilt sobimatu käitumine ja sobimatu riietus. Kas Presidendi vastuvötule Vabariigu aastapäeval tullakse tunkedes – protestiks mistahes klatsi toetuseks?
Peretülid lahendatakse peresiseselt, ei aegu hiljem ja avalikult loga heites. Endise naise jutud – ei seda enam saa töestada. Ainult arvamus pole töend.
Jätke uus minister rahule ja andke teha tal oma tööd. Andke ka valitsusel teha oma tööd ega peatöö neil pole küll klatsidele vastamine.

Roheline
Roheline

Naised ei valeta selliste asjade kohta…. Mõni vbl liialdab,aga ei valeta! Ainuüksi see fakt ,et selline inimene kõnnib karistamatult ringi ja saab veel ministriks,on lihtsalt häbiväärne! Lisaks veel purjus peaga auto juhtimine…. Ausalt ka… Nagu päriselt saavad sellised ministriks??? Häbi võiks olla!

No vot
No vot

naine ju kinnitaski, et midagi pole olnud. Kui naised ei valeta selliste asjade kohta, siis on ju asi selge. Ja purjus peaga autojuhtimine ei sega kahjuks isegi presidendiks saamist.

Mäesalu
Mäesalu

Lahkus saalist ! Jube uudis küll. Miks ta ei võiks lahkuda?! Kekealine naisterahvas, mitte eriti tervislike eluviisidega, põieprobleemid lihtsalt.

2. kodanik
2. kodanik

Kas ta arvab, et kui kahtlused tõesti peaksid alusetuks osutuma, et siis moodustub vabandajatest järjekord, et ta täna ennast juba ära regas?

Lääne Elu
Lääne Elu

Just selliseid ministreid me tahtsimegi

wpDiscuz