Galerii: Haapsalu tänavatel on kuni 9 sentimeetri sügavused löökaugud

Lääne Elu Haapsalu tänavatel käis joonlauaga aukude sügavust mõõtmas. Foto: Lemmi Kann

Lääne Elu Haapsalu tänavatel käis joonlauaga aukude sügavust mõõtmas. Foto: Lemmi Kann

Haapsalu sõiduteede olukord on viimase talvega muutunud erakordselt halvaks.

Oma mõju teedele on laastavalt heitlikel talveilmadel, aga ka Tallinna maantee remondil, mille tõttu on suurenenud liikluskoormus tänavatel, mis pole nii suure hulga sõidukite jaoks mõeldud.

Lääne Elu võttis kaasa joonlaua ja käis mõõtmas suuremaid löökauke Jalaka, Raudtee, Tamme, Kuuse, Kase ja Jalaka tänaval. Autojuhid tervitasid ajakirjaniku ja fotograafi tegevust tõstetud pöidla ja repliikidega: „Väga õige! No kõrini on juba.”

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kodanik
Kodanik

Kas kõnniteedelt koristatakse graniit enne või pärast jaanipäeva?

Käin Jala
Käin Jala

Asi ei seostu löökaukudega, aga ikkagi. Tänu maantee remondile on äärmiselt viletsasse seisu jäänud jalakäiad. Kaubamajast kuni Randsaluni jalgsi kulgemine on ikka vägagi keeruline. Tallinna maantee kõnniteed on muutunud kohati läbimatuks porimülkaks ja Jalaka ning Kase tänavad on tänu puuduvatele kõnniteedele lausa eluohtlikud. Nüüd küsimus- millal raehärrad viimati Haapsalus jalgsi eelpool nimetatud marsruuti läbisid?. Seda ei mäleta nad vist isegi.

peep
peep

Aga Kuuse tänav? seal juu osaliselt kergliiklus tee

Kert
Kert

Aga Kase tn pole ju kunagi asfaldi olnud. Nõuka aja lõpul oli see kruusatee, siis vahepeal 90-tes seda tasandati teehöövliga ja teostati pindamist. See on umbes nii, et kodus põrandas augud, ja sa paned peale vaibu

Logistik
Logistik

Ja jälle kolistab Pärnu Aide autokool oma valge veoautoga mööda Haapsalu lagunevaid tänavaid. Teeb veoautojuhtidele õppesõitu – ikka oma 30 ringi päevas. Iga päev hommikust õhtuni. Nagu linna läbivast transiidist veel vähe oleks. Tänavad lagunevad lausa silmnähtavalt

Kodanik2
Kodanik2

Olen nõus. Autokoolide üle b kategooria pluss busside (luxexpress) masinad võiks hoooopis mujal harjutada….

Fred
Fred

Kase tn on ju asfalteerimata tee, pehme pinnas pluss õhuke kiht pinnakatet

Tolmu Ahv
Tolmu Ahv

Kuidas on võimalik üldse,et üks peatänavatest kaevatakse üles ja siis on pool aastat vaikust ? Kurb, aga see seatemp võib järgmistel valimistel maksta praegusele linnapeale ametikoha. Muidugi juhul, kui opositsioon seda ka tahab,sest inimestel on tõesti kõrini.

ära nüüd
ära nüüd

unistama ikka hakka kohe , see kiilakas läheb sealt majast välja ainult jalad ees . PS See ei ole ainult minu arvamus

Mati ilves
Mati ilves

Kui tehniliselt korras olev auto katki läheb siis omavalitsus ehk riik saab maksta remontkulud. Kuna haapsalus on väga palju väliskülalisi ja nemad ei tingi kui auto laguneb viletsate teede pärast. Sama peaks tegema ka kohalik rahvas.

linnakodanik
linnakodanik

Lisaks ilmale, moodustab kõrvaltänavate üli kehva olukorra Tallinna mnt. remont. Kõik sai alguse sellest, et meie lugupeetud linnavalitsejad ei suutnud analüüsida tekkivat olukorda. Algselt pidi Tallinna mnt. remont algama augustis, algas oktoobris. Algse plaani järgi pidi külmade tulekuks suurem töö tehtud olema ja esimene kõvakate maha pandud. Tööde lõpp oleks jäänud kevadesse. Hetkel oleme olukorras, kus linna tuiksoon on mitmeks kuuks meie liikluskorraldusest väljas. Miks üldse sellist hilist tööde algust aksepteeriti on küsimus?

113
113

järgmine talv astume sama reha otsa,see on niimoodi lausa plaanitud.

Kase elanik
Kase elanik

Kase tänaval pole kunagi asfaldit olnudki, see on pinnatud tee, aastast-aastasse. Aitähh Haapsalu linn kes te suunasite liikluse Kase tänavale, see on totaalselt ära lõhutud. Tolgused, ei oska te mitte asju õigesti ajada ja korraldada.

Maalane
Maalane

Kui viie tänava vaatlusel osutus see, tänava ääres olev lohuke kõige sügavamaks siis ju tänavad väga heas korras. Liiklemisel valitakse kiirus vastavalt võimetele ja teeoludele!

wpDiscuz