5

Galerii: president Kaljulaid tegi kiirvisiidi Paliverre

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

President Kersti Kaljulaid rääkis Lääne-Nigula volikogu liikmetele olukorrast maailmas. Foto: Urmas Lauri

Täna tegi president Kersti Kaljulaid kiirvisiidi Paliverre.

Veidi alla kahe tunni kestnud külaskäigu ajal Palivere põhikooli vestles president eraviisiliselt Lääne-Nigula vallavolikogu esimehe Neeme Suure ja vallavanema Mikk Lõhmusega ning rääkis volikogu korralisele istungile kogunenud rahvaesindajaile olukorrast maailmas.

Kui president oli õpetajate toas veerand tundi Suure ja Lõhmusega vestelnud, suundus seltskond kooli saali, kus olid ootamas volikogu liikmed.

Kooli koridoris aga takerdus president koos saatjaskonnaga Nõva kooli hoolekogu esimehe Ivo Karindi juhitud seltskonda. Nimelt kinkisid Karindiga kaasas olnud Nõva koolilapsed presidendile oma joonistused ning Nõva keskkonnaaabitsa ja palusid, et president teeks kõik, et kool Nõval säiliks.

„Lääne-Nigula on mandri-Eesti suuruselt teine vald,“ juhatas Neeme Suur presidendi esinemise sisse. Suure sõnul on vallal kaheksa keskust ning ühise asja ajamine on vallas tulnud siiani päris hästi välja.

Eelmise aasta lõpus lubas president Kaljulaid, et külastab aasta jooksul kõiki neid omavalitsusi, mis on haldusreformi käigus moodustunud mitme valla territooriumist ja inimestest, et kuulata sealseid muresid ja jagada infot riigi tegemiste kohta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Mismõttes?
Mismõttes?

Miks tegi ta sinna kiirvisiidi? Mis temal asja sinna on? Ja kas nüüd hakkavad sinna mõrtsukaid ja vägistajaid sinna sisse vedama? Millisest olukorrast maailmas siis räägiti ja miks see kõik salajane on ja varjatakse rahva eest kõike? Olge siis valmis!

engelmannid
engelmannid

oma transpordi lennukit ei pakkunudki

Jälle see Nõva!
Jälle see Nõva!

No mida kuradit? Endid vaid paarsada ja ikka jagub neid igale poole!

härra
härra

No tõesti,selle Nõvaga saab nalja nabani!

krt küll!!!
krt küll!!!

nigulase vallaga hakkab jant peale, tuleb sinna neid kaugemaa poisse palju sisse. Oh teid müüsite endid saatanasele, rip

wpDiscuz