3

Haapsalus avati jõulukuuskede kogumisplatsid

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Kuuskede kogumiskoht. Foto: Arvo Tarmula

Kuuskede kogumiskoht. Foto: Arvo Tarmula

Haapsalus ja Uuemõisas on punavalgete lintidega maha märgitud kaheksa platsi, kuhu inimesed võivad tuua oma vanad jõulukuused. Kuuski kogutakse laupäeva lõunani ja need põletatakse samal õhtul Parila vana koolimaja juures tuleskulptuuride peol.

Jõulukuuskede kogumine ja põletamine on hiljuti loodud Ridala seltsi esimene ettevõtmine. Seltsi ja ettevõtmise eestvedaja Kairo Raudkats ütles, et ürituse ettevalmistamine on läinud üllatavalt hästi.

„See on päris populaarseks saanud. Linnapea Urmas Sukles lubas tulla esimest tuleskulptuuri süütama,” sõnas ta.
Raudkatsi sõnul on nüüdseks tähistatud ja vastavate siltidega varustatud kõik platsid, kuhu inimesed saavad oma jõulukuuski tuua. „Alguses mõtlesime viiele kohale, aga tegime lõpuks kaheksa. Esimesed kuused on juba toodud,” ütles ta.

Artikli lugemiseks tellige digipakett või logige sisse!

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Linnainimene maalt, siitservast
Linnainimene maalt, siitservast

Milline linnaliin meid nüüd, linnainimesi maalt, sinna Parila vana koolimaja juurde sõidutab? Tahaks ka vaatemängust osa saada.

Siim
Siim

Helistad Suklesele, küll ta sind ära viib, oled ju tema tööandja.

Kartul
Kartul

Lähed sellega millega alati oled üritustel käinud. Enda aotoga või taksoga? Mis see siia puutub, et oled nüüd linnainimene maalt?? ega linnaski buss igalepoole sõida.

wpDiscuz