11

Ossinovski välistas koostöö EKRE-ga

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Anname tuld!Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esimees Jevgeni Ossinovski kinnitas taas, et SDE ei hakka tegema koostööd Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga (EKRE).

"EKRE püüab kompenseerida oma haledalt nõrka nimekirja Tallinnas agressiivse loosungiga "Me paneme kõik põlema!"," kirjutas Ossinovski oma Facebooki leheküljel.

"Sotsid on ainsana välistanud koostöö selle inimvaenuliku kambaga nii Tallinnas kui riigis. "Üllatavalt ja kahetsusväärselt soovib Reformierakond nendega koalitsiooni mõlemas. "Mina olen üsna avatud mitte ainult EKRE, vaid vaid kõigi parlamendierakondade suhtes," ütles Pevkur," kirjutas Ossinovski Reformierakonna esimehe sõnadele viidates.

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond soovib kohalike omavalitsuste valimistel saavutada Tallinnas kolmas tulemus ning kukutada võimult Keskerakond.

EKRE  Tallinna linnapeakandidaat, erakonna  aseesimees Martin Helme sõnas, et kuna EKRE eesmärgiks on kukutada Tallinnas võimult Keskerakond, ei välista erakond seetõttu pragmaatilistel kaalutlustel koostööd ühegi poliitilise jõuga.


Vt ka: "EKRE läheb valimistele hüüdlausega „Anname tuld!“"

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Hardi
Hardi

Ossinovskil oli seekord raske eesti keelest aru saada#:anname tuld# ei tähenda, et paneme kõik põlema.Nii tark mees jagab ju hästi multi-kultit ja homondust, ega rohkem polekski vaja…….

sots on komm
sots on komm

Kas keegi üldse kutsub sotse koostööle? Pole väga kindel. Sest mida sa jagad kui jagada polegi enam midagi.

Imelik/persona+non+grata
Imelik/persona+non+grata

Võib-olla see tuleb Sulle üllatusena aga ükski erakond ei tooda midagi, ainult võimule saades korjab kokku ja jagab uuesti laiali. “Maailmavaade” seisnebki ainult selles kuidas jagada.

Imelik/persona+non+grata
Imelik/persona+non+grata

Ossinovski on tark mees kuid kohati hüsteeriline.

Unesallalaskja
Unesallalaskja

EKRE t võiks ju korra kõik üheskoos valida, siis saab tõestatud asjaolu, et millegipärast suurt midagi ei muutu. PROOVIME ÄRA!

Keelevääratus
Keelevääratus

Kas mitte “vene MAMMONAT” ei peaks olema, või on viigimees mingi uue taristu laadse sõna juurutanud?

Viigimees
Viigimees

Kas Helme tõesti usub, kõik suitsumehed lähevad valima? Ekrelastel seda vene mannomat siis ikka jagub või?

Unesnôiduja
Unesnôiduja

Ossinovski vôiks oma suumulk kinni hoida, Helme pangu end pôlema.

Kuli
Kuli

Vaadake ekre nimekirja Haapsalus. Juhatuse liige Rohilaid!!!
Kriminaal, kinni istunud, tuntud tüngategija. Pole vist ühtegi vanemat inimest Haapsalus, kes ei teaks kellega tegu. Joob täis ja siis ähvardab kõik maha lasta.
Olgu see oss moraalselt väärastunud, aga kriminaale pole siia küll vaja.

Koostöö
Koostöö

Ossinovski välistab koostöö ? Eks koostöö peaks olema kahepoolne ja vaevalt EKRE soovib sotsidega koostööd teha. Aga, eks neid lubajaid ennegi olnud, kes välistavad , kuid pärast valimisi ikka ühes voodis. Aeg näitab.

tahaks teada
tahaks teada

kes annab oma hääle moraalselt väärastunud ossinovskitele ?

wpDiscuz