18

EKRE läheb valimistele hüüdlausega „Anname tuld!“

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

mart helme Mart Helme: "Tulekolle tuleb hoida põlemas nii iseendas kui ka eesti kodus. Nii et anname tuld!“ Foto: Arvo Tarmula

Eesti Konservatiivse Rahvaerakond (EKRE) avalikustas täna Estonia Talveaias toimunud kampaania avaüritusel oma kohalike valimiste hüüdlause, milleks on „Anname tuld!“.

Erakonna esimehe Mart Helme sõnul tähistab loosung ennekõike EKRE valmisolekut hakata Eesti elu õigetele rööbastele suunama.

„Rahvusliku poliitika ajamine ja rahvuslike majanduse ülesehitamine nõuab otsustavust ja julgust. Kinnitan, et EKRE-s ei väristata kätt ega keerutata pöidlaid, vaid tegutsetakse!

Helme sõnul antakse ülekantud tähenduses tuld ka korruptantide ja riigireeturite pihta. „Me tahame lõpetada – ja eritingimusteta! – raiskamise, hangete omadele mängimise ja igasuguse äraostetava mõtteviisi.“

Helme juhib tähelepanu, et tuli annab ka soojust ja valgust. „Alates päevast, mil Prometheus läks taevasse Päikese juurde, läitis tõrviku ja tõi inimestele maa peale tule, on meie kohus seda järeltulevatele põlvedele edasi anda. Tulekolle tuleb hoida põlemas nii iseendas kui ka eesti kodus. Nii et anname tuld!“

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anonüümsed keksijad
Anonüümsed keksijad

oi kui tore. Ahvid, minge kommenteerige ERR-is oma isiku andmetega. Argpüksid. EKRE on rumalate populistlike loosungitega madalalaubaliste najal elav erakond. Eraklikud konservatiivsed maailma peale kurjad inimesed räägivad midagi eesti päästmiseks, samal ajal kui kogu riik neid häbenema peab..
Anton

Alexela
Alexela

Kütus meiepoolt!

mina
mina

Tundub, et paljudel ongi hirm EKRE ees. Tasub valida neid, sest külmaks nad ei jäta!

sa
sa

paljud arvavad vbl, et ei tea mida teised arvavad kui ekret pooldan, äkki peavad lolliks 🙂 , hirm on see mis araks teeb jah. Aga talupojad ise aru ei saa, et koogutavad jällegi saksamaa isandaid

Kimaja
Kimaja

Tule kustutamiseks kutsume päästeteenistuse ja probleem ERKE-g lahendatud

Huvitav,
Huvitav,

kuidas ja millistele isikuomadustele ja teadmistele vastavaid inimesi sinna EKRE-sse kutsutakse, valitakse? Mida ebapädevam oled, seda parem?

Arvamus
Arvamus

nii hull värk kohe v?

Le
Le

Loodetavasti sellel KOV valimistel võidavad need kes oskavad euro rahasid taodelda ja ära kasutada. Edaspidi toetused vähenevad ja oleks kahju, kui KOV-id ei kasuta head võimalust ära. EKRE üritab populismiga võimule pääseda aga kohaliku elu arendajaid ma neis ei näe.

Arvamus
Arvamus

kohalikku elu nad just ju arendada plaanivadki! Senised võimulolijad on eu ja usa käskude järgi toiminud, minuarust pole selline teguviis midagi paremaks väga teinud .

kodanik
kodanik

EKRE kamp ongi sooja õhu puhujad.

Ekre
Ekre

pooletoobised

FB
FB

Võinuks olla: Tulistame puusalt!

Imelik/persona+non+grata
Imelik/persona+non+grata

Vaadates arenguid Haapsalus tundub, et volikogu vajab üht sellist “ekrelast” , kes “annaks tuld” ja oleks nagu pind selles kohas mille kaudu lugupidamist ja austust õpetatakse.
Aga muidu hea mees kes lubabki- kõigile kõike ja hästi palju.

wpDiscuz