5

Fotogalerii: joogafestivali staarid on Riina Raudsik ja Urmas Sõõrumaa

Tarmo Õuemaa

Tarmo Õuemaa

tarmo@le.ee

Haapsalu joogafestivalist võtab osa kuulsaid ja kurikuulsaid. Arst Riina Raudsik, kes sai avalikkuses tuntuks MMSi ravimina propageerijana ja pidi seetõttu hiljem oma perearstipraksisest loobuma, astus kultuurikeskuses üles loenguga "Inimese holistiline käsitlus". Haapsalus kritiseeris ta kaasaegset meditsiini selle eest, et see ei pööra tähelepanu keha, vaimu ja hinge ühtsusele. Rivo Sarapiku töötoas "Mees ja tasakaal" lõi kaasa Eesti olümpiakomitee president, ärimees ja suur joogaaustaja Urmas Sõõrumaa. Fotod: Tõnis Muuga

joogatonismuuga1 joogatonismuuga2 joogatonismuuga3 joogatonismuuga4 joogatonismuuga5 joogatonismuuga6 joogatonismuuga7 joogatonismuuga8 joogatonismuuga9 joogatonismuuga10 joogatonismuuga11 joogatonismuuga12 joogatonismuuga13 joogatonismuuga14

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Imelik/persona+non+grata
Imelik/persona+non+grata

Holistiline – on küll “kena” kasutada “voo-doo” eesmärgil aga tuleneb kõigest
kreeka keelest ja tähendab maakeeli terviklikku.
On juba suhteliselt iganenud trend, et “uute teooriate rajajad” kasutavad hulgaliselt võõrsõnu oma “teooriatele” “teadusliku tagapõhja” andmiseks.

kui
kui

kaob usk riiki ja paremasse tulevikku, tekitab masendus antiusu igasugustesse veidrustesse

einoh
einoh

lingam on põhiline, jooga pole oluline

Psühhiaater
Psühhiaater

Mul on häbi Haapsalu linnavalitsuse pärast,kes sellise sita genereerimiseks luba annavad…

Imelik/persona+non+grata
Imelik/persona+non+grata

Miks? Igal hullul on ikka inimõigus kokkutulek korraldada? Väsinud USA metalli ja räuskava elustiili nautlejad lõpetasid, kondiväänamises ja pagan teab milles inimhinge täiuslikkust taga ajavad jätkavad. Seda sama otsivad ka inimnäoga jumalasse uskujad. Mis selles halba? Igale oma hullus!

wpDiscuz