2

Haapsalus pukseeriti vastu kaid loksunud jahti

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

10. juulil kell 15.15 pöörduti Haapsalu kordoni poole abipalvega jahi pukseerimiseks.

Tugeva tuule tõttu loksus jaht vastu kaid ja teisi jahte ning see oli vaja viia teise kohta, kuid mootoririkkest tingituna ta omal jõul liikuda ei saanud.

Haapsalu kordoni toimkond osutas abi ning jaht pukseeriti kalalaevade kai äärde.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Andres
Andres

Jutt õige, eriti säästumarket on käest ära läinud, aga noh Haapsalus on valikuvõimalus suur.

Nii suure tähelepanu all
Nii suure tähelepanu all
Viimasel ajal on igapäevaseks muutunud taolise info kirjutamine. Kordon selleks ongi, et oma tööd teha. Miks ei kirjutata samasuguse innuga mõne muu valdkonna argipäevapingutustest. Miks on kordoni töö nii eriline, et seda teemat koguaeg upitatakse. Teemade vähesus on või? Ajakirjanikud võiksid mõni päev kauplustesse minna ja vaadata, kui rokaseda neist mõned on. Ei saa aru, miks Uuemõisa konsumi juurvilja leti esine ja kassadeesisest mustusest lainetavad (täna sai seal käidud kell 15, oli jube ja kell 21, oli veelgi jubedam, seega kõik see aeg kasimata) Muld, sibukakoordes ja see kõik laiali tambitud. Säästumarketis on olukord kordades hirmsam. Nii räpast pooli Haapsalus… Loe rohkem »
wpDiscuz