8

Loodus- ja filmihuvilistele noortele korraldatakse keskkonnalaagreid

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

ponevloodusKeskkonnaamet korraldab Eesti eri paigus kolm keskkonnalaagrit tublimatele õpilastele, kes osalesid loodus- ja keskkonnateemaliste videoklippide konkursil „Põnev loodus minu ümber“.

Laagrid toimuvad 25.-27. märtsini kolmes erinevas kohas: Läänemaal Silma Õpikojas, Jõgevamaal Kirnas Alam-Pedja looduskeskuses ning Ida-Virumaal Kauksis ja Iisaku looduskeskuses.

Laagris osaleb kokku 72 konkursil osalenud 4.-9. klasside õpilast Saaremaalt, Läänemaalt, Harjumaalt, Valgamaalt, Tartumaalt, Järvamaalt ja Ida-Virumaalt.

„Laagrites tegeldakse konkursile esitatud tööde analüüsiga ja õpitakse häid nippe, kuidas videoklippide abil oma sõnumit veelgi paremini edasi anda,“ ütles Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialist Piret Valge.

Lisaks toimuvad matkad piirkonna loodusväärtustega tutvumiseks, jäätmetekke vähendamise ja taaskasutuse töötoad ning palju huvitavat laagritegevust, kuhu mahuvad nii mängud kui lõkkeõhtud. Kolme laagripäeva kokkuvõttena valmivad videopäevikud, mida tutvustatakse kõikidele laagrilistele viimasel päeval, 27. märtsil videosilla kaudu.

Keskkonnaamet korraldas mullu 6.-9. klassidele suunatud loodus- ja keskkonnateemaliste videoklippide konkursi „Põnev loodus minu ümber“, mille eesmärgiks oli märgata huvitavat loodust enda ümber ning jagada saadud teadmisi ja kogemusi teistega enda tehtud videoklippide kaudu. Konkursile esitati kokku 29 tööd, mille tegijateks olid 96 õpilast 18-st Eestimaa koolist.

Võistlustöid saab vaadata Facebooki lehel.

Keskkonnalaagrid toimuvad SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse toel projekti „Keskkonnaameti regionaalsed keskkonnalaagrid koolinoortele 2013. aastal“ raames. Konkursi läbiviimist toetas ka SA Eesti Teadusagentuur.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
giay da cao cap
giay da cao cap

Say, you got a nice blog post.Thanks Again.

baby shoes
baby shoes

Thanks so much for the blog. Fantastic.

DMV Virginia test
DMV Virginia test

Really appreciate you sharing this article post.Thanks Again. Much obliged.

fx range traders review
fx range traders review

Hey, thanks for the article.Really thank you! Fantastic.

server rack cabinet
server rack cabinet

Fantastic post.Really looking forward to read more. Keep writing.

best medical insurance
best medical insurance

Thanks for sharing, this is a fantastic post.Thanks Again. Really Great.

Options Mastery
Options Mastery

This is one awesome blog article.Really thank you! Really Cool.

5 dollars
5 dollars

wow, awesome post.Really thank you! Cool.

wpDiscuz