Läänemaa JK võitis, Lihula mängis viiki

Hetk Lihula JK (valge-punane vorm) ja Keila JK II kohtumisest. Foto: Liset Kuusik

Läänemaa Jalgpalliklubi alistas laupäeval võõrsil seisuga 5:0 Märjamaa Kompanii.

21. minutil avas läänlaste skoori Vladislav Šikirjavõi. 51. minutil muutis ta eduseisu juba kahe-väravaliseks. 72. minutil realiseeris penalti Mark Kolosov, kes lõi väravad veel ka 75. ja 84. minutil.

Läänemaa Jalgpalliklubi järgmine mäng toimub pühapäeval, 4. augustil kell 14 võõrsil FC Kose vastu.

Lihula JK mängis reedel 0:0 viiki Keila JK II meeskonnaga. Järgmisena kohtub Lihula 4. augustil kell 14 kodustaadionil liiga liidri JK Retroga.