6

Haapsallu tuleb viie mõõtme kino

Riina Tobias

Riina Tobias

riina.tobias@gmail.com

Noored Tallinna ettevõtjad Jevgeni Simonov (pildil) ja Aleksander Dronov avavad Rannarootsi keskuses kino, mille seansil saab lisaks ruumilisele filmile tajuda filmis toimuvat liikumist ja tunda omal nahal tuult, vett ja kas või hiiresabasid.

„Oleme näinud sellist asja Euroopas ja otsustasime Eestis ka proovida,” ütles Simonov.

Et suurtes Eesti linnades on kinosid niigi, proovis firma ISP õnne väikelinnades. „Veebruaris avasime kino Kuressaares ja 11. mail kell 12 avame uksed Rannarootsi keskuses,” ütles ta.

Pisikeses kinos on liikuv platvorm kolme istekohaga ja seal hakkab esialgu jooksma kaks filmi — „Vaarao haud” ja „Lumised mäed”.

„„Vaarao haud” on seiklusfilm ja praegu absoluutne lemmik kõigi jaoks,” ütles Aleksander Dronov. „Seda vaatavad ühtmoodi heameelega nii lapsed kui ka täiskasvanud.”

Filmid on lühikesed, 5–7 minutit.

Täispilet hakkab maksma 5 eurot.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
kinofoob
kinofoob

Seda viie mõõtme kino on Haapsalus alati saanud. Nagu ka igal pool mujal. Minge näiteks tormisel ööl lossiparki ja nautige kõiki mõõtmeid täiesti tasuta. Kui veab, saate peksa ka, kuues mõõde pealekauba.

Jaanika
Jaanika

Haha, mis räägid halbadest kogemustest või? 😀

uudise autorile
uudise autorile

Kahjuks ei ole Rannarootsi Haapsalus, vaid Ridala vallas.

jou
jou

mai jaga praegu matsu miks nii vähe kestab?
ja miks hind on selline?

Sest
Sest

ega vist ei ole eriti lõbus poolteist tundi saada kaela vihma, näkku tuult ja kere küljest eemaldada hiiresabasid 😀

täitsa
täitsa

hea mõte

wpDiscuz