1

Haapsalus peeti esimene Valge Daami petangiturniir

Kylaline

info@le.ee

Esimesest Valge Daami turniirist osavõtjad piiskopilinnuses. Foto: erakogu
Esimesest Valge Daami turniirist osavõtjad piiskopilinnuses. Foto: erakogu

4. ja 5. augustil peeti Haapsalu piiskopilinnuses esmakordselt Valge Daami turniiri petangis.

Esimesel päeval osales 16 petangimängijate triot üle Eesti. Iga trio koosseisus pidi olema vähemalt üks daam.

Võistluse lõppedes valisid meessportlased neli kõige valgedaamilikumalt riietunud naismängijat, keda premeeriti eriauhinnaga.

Esikolmik:
1. Liis Horak, Meelis Münt, Roger Viks – Optima II (Tallinn)
2. Kertu Palm, Aimar Poom, Anti Alasi – Tartu
3. Rutt Voldek, Mait Metsla, Matti Vinni – SHK III (Ida-Virumaa)

Läänlastest oli edukaim Helle Siidla, kes Tallinna klubi Maestro III võistkonnas koos Margo Peebo ja Marko Neemelaikiga saavutas 6. koha.

Parim Läänemaa võistkond Wicia II koosseisus Maive Sein, Kaspar Sein, Egert Kingissepp ja Katrin Tiido mängis end seitsmendaks.

Teisel turniiripäeval, 5. augustil peeti Valge Daami turniiri tulistamisvõistlust UusKalda spordi- ja puhkekülas. Tulistamisvõistluses on metallkuulid asetatud meetriste vahemaadega ja võistlejad peavad neile distantsil täpselt pihta saama. Osalesid 10 nais- ning 18 meespetangimängijat.

Naiste finaali nelja parima hulka pääsesid kaks läänlannat: Mare Kingissepp, kes võitis hõbeda, ja Marina Vallik, kes tuli pronksikohale. Võitis tallinlanna Kadri Arunurm.

Meeste tulistamisvõistluse võitis Roger Viks Tallinnast. Läänlaste parimana tui Kaspar Sein kaheksandaks.

Niipea, kui pühapäeval, 5. augustil olid viimased Valge Daami turniiri külalistest osavõtjad ära saadetud, alustasid läänlased oma segapaarismängu grand prix‘d põhimõttel: Läänemaa reitingu alusel parim mees – nõrgim naine jne.

Osales 6 duot ning kõik mängisid kõigiga läbi. Vaatamata suurele väsimusele ning pingelangusele võisteldi vapralt hiliste õhtutundideni.

Läänemaa grand prix esikolmik:
1. Katrin Tiido, Egert Kingissepp
2. Maive ja Aivar Sein
3. Helle Siidla, Kaspar Sein

Marina Vallik

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
nike free 5.0 amazon
nike free 5.0 amazon

I conceive this web site contains some very fantastic info for everyone. “Loving someone is easy but losing someone is hard.” by Shelby Harthcock.
nike free 5.0 amazon http://www.adecco.si/news/index.asp?id=52

wpDiscuz