4

26. juuli: Võib juhtuda, et raudtee tuleb

Andrus Karnau

Andrus Karnau

andrus.karnau@le.ee

Majandus– ja kommunikatsiooniministeeriumi vastus raudtee taastamise kohta Lääne maavalitsusele ei ütle tavalugejale justkui mitte midagi. Mõtte olulisust hinnatakse, raha on vähe, asjaolusid tuleb kaaluda. Pigem võib koguni vastupidine mulje jääda — tegemist on pehme äraütlemisega.

Kes on aga raudtee taastamise projekti loomise juures olnud, näevad vastust teisiti — positiivse märgina, et riik on valmis dialoogiks, koostööks. Tõepoolest, seni ei ole riik isegi „võib–olla, vaatame” öelnud. Pigem otse ei.

Merle Mäesalu sõnul annab vastus kindlustunde, et ministeeriumiga tasub tihedamas koostöös olla ja sealsete spetsialistide nõustamist paluda. Rein Riisalu mainis Lääne Elule lausa kolm korda, et ministeeriumi vastus tähendab: dialoog on avatud. Lootus raudtee taastamiseks on nüüd suurem kui kunagi varem.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
server enclosure
server enclosure

Very good blog article.Much thanks again. Fantastic.

Orange County health insurance
Orange County health insurance

Thanks a lot for the article.Really looking forward to read more. Want more.

5 dollars
5 dollars

Im thankful for the blog. Really Great.

Dhaval
Dhaval

It was dark when I woke. This is a ray of suennihs.

wpDiscuz