Ülle Raudsepp sai Jõhvika maratonil teise koha

Lehte Ilves

lehte.ilves@gmail.com

Esikoha sai Marje Viirmann Harju KEKist, teise Ülle Raudsepp ja kolmanda Olga Jakovleva Jõhvikast. Foto: Erakogu

Läänemaa orienteerumisklubi Okas liige Ülle Raudsepp saavutas 15. oktoobril Ida–Virumaal Pannjärvel peetud Jõhvika maratonil N45 klassis 2. koha.

Ühisstardist alanud orienteerumisvõistluse 2.–4. koht jagati põnevas finišiheitluses. Veel viimases punktis 3. olnud Raudsepp edestas vahetult enne finišijoont konkurenti ja napsas endale 2. koha.

2.–4. koht mahtus 10 sekundi sisse. N45 klassi rada oli 8 kilomeetrit pikk.

Jõhvika maratoni korraldab rahvaspordiklubi Jõhvikas. Maratonil joosti 16, 12 ja 8 km pikkusel rajal.