Unikaalsed viisid jõulutulede kasutamiseks aastaringselt

reklaamitoimetaja

reklaam@le.ee

Unikaalsed viisid jõulutulede kasutamiseks aastaringselt

Valgus ja tuled on üks pühade hooaja parimaid osi. Paljud väidavad, et nende jaoks on jõulutuled pühade ajal sisekujunduses lausa kohustuslikud. Kui aga pühade aeg läbi saab, kas siis on aeg need taas järgmise aastani kõrvale panna? Aga mis siis, kui saaksid oma jõulutulesid kasutada aastaringselt? Siin on mõned viisid, kuidas kasutada jõulutulesid oma kodus läbi kogu aasta.

Valgusta oma voodipeatsit

Kui soovid end tunda eriliselt kasuta jõulutulesid voodipeatsi kujunduses. Sobiva täiusliku värvikombinatsiooni loomiseks võid kasutada erinevaid kujundeid ja värve. Võid nii oma voodipeatsile luua ainulaadse valguse, mis meeldivalt valgustab õhtuti sinu tuba.

Valgusta siseõu

Kas sinu siseõu tundub tume ja sünge? Kui jah, võib põhjuseks olla kehv valgustus. Võimalik, et pead oma siseõue lisama rohkem tulesid. Üks võimalus seda teha on kasutada jõulutulesid. Erineva suurusega valgustite riputamine terrassi seinale või nende puude külge riputamine loob lummava tunde.

Täiusta mängutuba

Mängutoad on maagilised ruumid, kus lapsed saavad mängida. Miks mitte muuta see ruum aga tõeliselt maagiliseks, riputades erinevatesse kohtadesse jõulutuled. Võid luua ainulaadseid mustreid, mis muudavad ruumi heledamaks õhtu saabudes või kui lülitad peamised tuled välja.

Rõhuta oma kaminat

Kaminad sobivad suurepäraselt pühade ajal, sest saad neid kasutada lisamaks tuppa õige meeleolu. Kui aga pühad on läbi, ei tähenda see seda, et oleks aeg kaminate roll toas unustada. Hoia kamina kohal jõulutuled alles, et jätkata kaminaala maagilisust rõhutava valgusega.

Valgusta  teerada

Selle asemel, et oma teerajal lihtsalt tulesid hoida kasuta erineva suurusega purke ja aseta oma jõulutuled nende sisse. Kasuta kindlasti juhtmeta tulesid, kuna sa ei soovi, et purkidest tuleksid välja pistikud. Kasutada võib nii erineva suurusega tulesid kui ka erinevaid värve. Või võid isegi kasutada erinevat värvi purke, nii et erinev valgus peegeldub neist välja.

Valguskardin

See on väga lihtne, kuid nii ilus ja mitmekülgne. Loo aknale või isegi õue valguskardin, mis annab ruumile lihtsa, kuid lummava tunde. Seda võib teha õues peetavate pidude jaoks või lihtsalt romantilisema tunde lisamiseks sinu kodu igasse ruumi.

0 Kommentaari
Inline Feedbacks
View all comments