5

Haapsalu loosib elanikuks registreerijate vahel välja jalgratta

Lemmi Kann

Lemmi Kann

lemmi.kann@le.ee

Haapsalu linnavalitsus. Foto: Malle-Liisa Raigla
Haapsalu linnavalitsus. Foto: Malle-Liisa Raigla

Haapsalu linn alustas tänasest 31. detsembrini kestvat linnaelanikuks registreerimise kampaaniat, kus registreerunute vahel loositakse välja jalgratas.

Loosimises osalevad kampaaniaperioodil end Haapsalu elanikuks registreerinud inimesed, kes on linna elanikeregistris ka 10. jaanuaril.

„Haapsalu linn ootab registreerima inimesi, kes pole end Haapsalus elades jõudnud veel elanikuks vormistada või on linnaelanikuks registreerimise otsust mingil põhjusel edasi lükanud,” ütles Haapsalu aselinnapea Tõnu Parbus.

Ta selgitas, et täpne ülevaade elanikest aitab linnal paremini elukorraldust planeerida. „Linna suurimast tuluallikast, üksikisiku tulumaksust, pakutakse ju teenuseid kõigile linnaelanikele. Samuti kasutatakse üksikisiku tulumaksu tänavate korrashoiuks, teede talihoolduseks valgustuseks ning lasteaedade ja koolide ülalpidamiseks. Tänu suuremale maksulaekumisele on linnal võimalus teha rohkem investeeringuid elukeskkonna parendamiseks,” ütles Parbus.

Auhind loositakse välja jaanuari lõpus toimuval Haapsalu linnavolikogu istungil. Elanikuks registreerimise kampaaniatega alustas Haapsalu linn kaheksa aastat tagasi.

Info kampaania tingimuste ning linnaelanikuks registreerimise kohta on võimalik saada Haapsalu linna kodulehelt www.haapsalu.ee

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Pamp
Pamp

Jalgrattaga saab siit kiiremini jalga lasta, kui jala.

Jjj
Jjj

nii hull elu kohe, et peab mida rutem seda parem minekut tegema? Eks inimene peabki vahepeal keskkonda vahetama, siis saab alles aru, kui armas kodu on.

Märt
Märt

Võinuks loosida välja hoopis Peetrikese

ratta
ratta

võib võtta linnavalitsuse juurest

Lugeja
Lugeja

Kolm sõpra Prostokvašinost. Seal jagati ka poisikese vastu jalgrattaid.

wpDiscuz