10

Lääne Elu paberleht neljapäeval, 28. mail

Lääne Elu

info@le.ee


Sukles andis taas Sorainenilt tellitud analüüsi asjus aru

Haapsalu linnavolikogu revisjonikomisjon esitas taas linnapea Urmas Suklesele arupärimise, miks kulutas linnavalitsus raha, et lasta advokaadibürool Sorainen analüüsida Haapsalu Linnahoolduse sõidukihanget.

Õiguskantsler nõuab Haapsalu lasteaedade sulgemise kohta linnalt aru

Haapsalus on pärast eriolukorra lõppu avatud vaid kaks lasteaeda – Endla tänaval asuv Päikesejänku ja Põllu tänaval olev Tareke.
Et kolm Haapsalu lasteaeda on pärast eriolukorra lõppu endiselt suletud, on teinud pahaseks lapsevanemad ning selle kohta on selgitust nõudnud õiguskantsler.

Okase muuseum avab hooaja perenäitusega

Mari ja Uno Roosvalti ühisnäitus „Jäljed Maarjamäel” sündis juhuse tahtel ja annab läbilõike kunstnikepaari elust.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Postinaine
Postinaine

Tõrukese lasteaeda tuleb 1 erivajadustega laste rühm veel. Kokku siis 2 rühma.

Kas ikka tuleb
Kas ikka tuleb

Tahetakse, aga kas ka kinnitatud?
Pedagoogide puudus on niigi tavarühmadeski, erivajadustega rühmadesse tuleb rohkem õpetajaid võtta/tugiisikuid.
Linnale pidavat see kole kulukas olema

Lapsevanem
Lapsevanem
See kõik on üks suur nalja number ümber lasteaia teema. Siit-sealt kuuled ja näed veel lisaks. Teatud lasteaia juhataja ei suuda isegi lastevanematega viisakaks jääda. Läbi lillede öeldakse, et mis viga saate ju maksuvabastust jne( Seda nii eliis’is kui fb gruppides )Mida annab mulle kokkuhoid kohamaksu ja toiduraha näol kui ma ei saa tööl käia ja teenida? Ja ma saan aru, et riigipalgal kuni septembrini on hea istuda kodus aga see ei tähenda, et ka kõikidel lastevanematel ka see võimalus on. Miks ma pean muretsema selle pärast kuhu ma homme oma lapse hoiule viin, kui mul on linna poolt lasteaia… Loe rohkem »
Nimi
Nimi

Lasteaiatöötajad samamoodi palgata puhkusele saata ja eks siis paistab kui kiirelt tööle tagasi kiputakse. Hea on ju kodus istuda ja suve nautida kui raha tiksub.

juss
juss

Paljud vanemad ei julgegi LV poole pöörduda oma hädaga, sest paraku meie linn……blablablaaa! Ära hala, kui ise möku!

Naljanina
Naljanina

Tundub, et kellelgi kõik hösti 😀 oleks sinusuguseid aint rohkem…

Teele.
Teele.
Tõrukese lasteaia majas on väga väikesed rühmatoad. Haapsalu linna lasteaedadest kõige väiksemad. Iga rühma jaoks ongi ainult 1 tuba, seal nad mängivad, söövad, magava, õpivad..jne. Kui kohal on 20 last toas korraga, ei mahu nad korralikult magamagi, kuna voodid jooksevad mõlema seina äärest keskele kokku nii, et seal vahelt enam läbi kõndimagi ei mahu ka mitte ükski laps. Kui laps soovib puhkeajal tualetti minna, peab ta teiste laste kõige alumistesse vooditesse astuma. Teise korruse rühmades ei mahu lauadki rühmatuppa ära, vaid lapsed peavad nn. üksteise seljas elama pikad päevad. Sest kellegil pole kusagil ruumi ollagi. On olnud ka nii, et… Loe rohkem »
Covid
Covid

Nüüd on jõudnud asi juba õiguskanstlerini! Kas ei oleks õige aeg maksta preemiat haridusnõunikule? Miks peab ilus Haapsalu linn suplema kellegi tegemata töös ja tundma häbi?

Valija
Valija

Aga valimispäevaks unustame kõik ära ja jätkame samas vaimus.

Pahane elanik
Pahane elanik

Kõige haigem on veel see, et Tõrukese lasteaeda tulevad erivajadusega lapsed, kuhu kuradi kohta kõik tavalapsed mahutatakse? Kõige pealt paneme eralastehoiu kinni ja nüüd veel Tõukese lasteaed. M.E. Täht võiks LV kohalt kõrvaldada, kui ta oma tööd korrektselt ei tee, tel. ja emailidele ei vasta, mis kurat seal LV üldse toimub?

wpDiscuz