Elari Tahvinov võitis laskmises medali

Elari Tahvinov
Elari Tahvinov

Laupäeval sai Eesti juunioride vanuseklassi meistrivõistlustel järjekordse medali Elari Tahvinov.

Kääriku suur spordisaal oli muudetud 43 rajaga õhkrelva lasketiiruks ja kahel päeval selgusid Eesti parimad juunioride arvestuses ja veteranide arvestuses.

Haapsalu osales juunioride arvestuses ja enamuses püstolilaskuritega.

Võistlus toimus eelvõistlusena, kus kaheksa parimat laskurit pääsesid finaali, kus selgitavad medalikolmiku.

Haapsalu esinduse eest tegid parimad tulemused püstoli noormehed. Püstoli noormeeste arvestuses 60 lasku lasi päeva teise tulemuse 541 silma Elari Tahvinov ja neljanda tulemuses 536 silma Karl Gregor Jakk. Mõlemad pääsesid finaali. Teistest meie laskuritest said Henri Eerik Reintal 12.koha 497 silmaga ja 13.koha Henri Kornilov 494 silmaga.

Finaalis suutis Tahvinov oma hoogu säilitada ja tasuks pronksmedal. Hästi algas finaal Karl Gregor Jakkil,  kuid siis kadus kindlus ja tasuks 6.koht.

Neidude arvestuses püstolis oli meie parim Liisalota Kroon, kes lasi isikliku rekordi 509 silma ja oli 16.kohal.

Noormeeste õhupüssis pääses päeva seitsmenda tulemusega 586,5 (loetakse komakohtadega) finaali Eerik Salf. Uue isikliku rekordiga l569,4 lõpetanud Jander Korpe oli 14.kohal.

Finaalis lasi Eerik enda kohta väga hästi ja suutis positsiooni parandada. Lõpptulemuseks oli 5.koht noormeeste arvestuses.

Kommenteeri
Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt ja nende sisu ei ole muudetud. Seega ei pruugi kommentaariumis tehtud avaldused ühtida toimetuse seisukohtadega. Lääne Elul on õigus ebasobilikud kommentaarid kustutada.
Teavita mind
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments