8

Suklese valimisliit sai nimeks Haapsalu ja Ridala valimisliit “HaRi”

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Tšaikovski festival Luikede järv 17
Haapsalu reformierakondasest linnapea Urmas Sukles otsustas valimistele minna parteinimekirja asemel omaenda nimekirjaga. Foto: Arvo Tarmula

Reformierakondlase Urmas Suklese eestvedamisel loodav valimisliit valis endale nimeks Haapsalu ja Ridala valimisliit “HaRi”.

„Nime variante oli meil esialgu laual kümmekond, kuid konstruktiivse arutelu tulemusena jäi alles vaid üks,” teatas Sukles oma pressiteates. “Nimi “Haapsalu ja Ridala valimisliit “HaRi”” näitab meie valimisliidu eesmärkide kõige olulisemat põhimõtet – kaasata aktiivseid inimesi nii Haapsalust kui Ridalast ning seista mõlema piirkonna arengu eest,“ selgitas Sukles.

Suklese sõnul moodustub nime lõpus olev lühend “HaRi” Haapsalu ja Ridala esimesest kahest tähest ning see on meeldejääv ning lühendina lihtne kasutada.

Linnapea sõnul on tänaseks valimisliidus kaasa löömas üle kolmekümne inimese erinevatelt elualadelt. “Hea meel on tõdeda, et parteipoliitikast vaba liit on osutunud väga populaarseks ning meiega on liitunud ja liitumas paljud tublid inimesed, kes muidu poleks kohalikku poliitikaellu tulnud,“ nentis Sukles.

Valimisliidu aktiiv on koos käinud juba kolmel korral ning arutatud on nii valimisprogrammi kui ka ühendomavalitsuse vajadusi nelja aasta jooksul.

„Püüame kokku panna realistlikult elluviidava programmi,” teatas Sukles. “Meie eesmärk on Haapsalu ja Ridala piirkondade tasakaalustatud areng ning ühinemisest tekkiva sünergia maksimaalne ärakasutamine.”

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
....
....

Kas see valimisliit hakkab ennast ka milleski HaRima? Sukles näiteks võiks HaRida selles, kuidas linnas kaevetöid korraldada, Lõps, kuidas linna turuga ja linna hooldusega hakkama saada jne.jne. Kahju, et Vikman ennast sellesse valimisliitu ei möllinud, ka tema peaks ennast väga-väga palju HaRima.

Eesti+Vabaks
Eesti+Vabaks

Mata Hari või Harakiri poleks ka pahad olnud…. Esimene neist viide poliitikute olemusele ja teine oleks neile viide mõistlikuks tegevuseks…

Unesnôiduja
Unesnôiduja

Väga tabavalt öeldud.

Vana+haapsallane
Vana+haapsallane

Valik harja seletusi. Milline neist sobib uue harjaga?http://eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=Hari&F=M

õudus
õudus

no Suklese meelest kõik ongi tema ehk siis tema on Haapsalu ja kohe ka Ridala.

Mnjah:)
Mnjah:)

Huvitav, et kuidas linna nime ja valla nime kasutamise õigusega on? Et panengi kasvõi oma ettevõttele nimeks Haapsalu. Ütleme, et kõige kirkamad kriidid pinalis vist ei ole:)

Kübe
Kübe

Miks mitte kasutada juba vana tuttavad HMR-i?

või
või

EKPeed

wpDiscuz