0

Lääne-Nigula vallavalitsuse teade

Avatar

Alar Birk

alar.birk@le.ee

Ootame taotlusi Lääne-Nigula valla haridusstipendiumi saamiseks

Haridusstipendiumi eesmärk on toetada noore akadeemilist enesetäiendust ja arengut. 2017. aasta Lääne-Nigula valla haridusstipendiumit saab taotleda gümnaasiumi lõpuklassi õpilane, keskhariduse baasil kutseõppe viimase kursuse õpilane, Eesti või välisriikide ülikoolides rakendusliku või akadeemilise kõrghariduse bakalaureuse-, magistri- või doktoriõppes õppiv üliõpilane. Stipendiumi taotleja peab olema 2016. aasta 31. detsembri seisuga rahvastikuregistri järgi Lääne-Nigula valla elanik. 
Haridusstipendiumi taotlemiseks esitada Lääne-Nigula vallavalitsusele isiklik avaldus koos stipendiumi taotlemise põhjendusega, õpitulemuste väljatrükk ning õpetaja või juhendaja soovitus. Kui taotletakse kulude hüvitamist uurimis-või teadustööks, siis ülevaade planeeritavatest kuludest. 
Taotlused palume saata 10. aprilliks 2017 e-aadressil vv@laanenigula.ee või posti teel Haapsalu mnt 6, Taebla alevik. Info: kristi.kivipuur@laanenigula.ee või tel 4724654.

Lääne-Nigula vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz