2

Siim Maiveli seitse põhimõtet eduka ettevõtte juhtimiseks

Kelli Seiton

kelliseiton@gmail.com

maivel_peeter langovits

Siim Maiveli jaoks on oluline, et töötajatel oleks ka lõbus ning huvitav. Investly kontoris on koosolekulauaks pingpongilaud. Foto: Peeter Langovits

Haapsalust pärit Siim Maivel korraldab oma rahvusvahelise idufirma Investly tööd seitsme põhiväärtuse järgi.

Esiteks on oluline pidev kasv. „Kui on valida, kas teed aastas kaks suurt asja või iga päev väikese asja, mis teeb praegu kliendi elu paremaks, siis aasta lõpuks on tulemus teise variandi puhul oluliselt suurem.”

Teiseks on tähtis töötajate isiklik areng ning kolmandaks nende uudishimu. „Kui sind ei huvita, siis loomulikult see ei toimi,” nentis Maivel.

Neljas väärtus on isiklikud suhted meeskonna sees. „Osa inimesi läheb tööl mingisse teise rolli, aga me tahame, et inimesed oleksid tööl samamoodi, nagu nad oleksid koos sõpradega.”

Viiendaks nimetab Maivel ausust ja läbipaistvust. „Oleme ausad nii üksteise kui ka klientide vastu. Oluline on, et nii head kui ka halvad uudised liiguksid. Eksimusi ei karistata,” selgitas Maivel.

Kuues väärtus on selles, et töötada oleks lahe ja lõbus. Nii sattus Investly kontorisse koosolekulauaks pinksilaud. „Meil on kontoris kõik pinksis üliheaks saanud!”

Seitsmendaks väärtuseks peab Maivel Investly missioonisse uskumist. „Et töötaja põleks missiooni osas,” sõnas ta. Investly missioon on aidata väikeettevõtjatel areneda.

Investly tegeleb arvete rahastamisega ning Siim Maivel, ettevõtte asutaja, juhib 23 inimese igapäevatööd. 

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Kere3
Kere3

Mida sisuliselt tähendab: “tegeleb arvete rahastamisega”? Väga huvitav tegevus ju. Mina saadaks oma arved ka hea meelega Siimule rahastamiseks.

.
.

Jälle miski idu idandamise värk vä ?

wpDiscuz