7

Maavanemad ei luba maakonnavappe õllepurkidele

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Läänemaa vappTank Grupi ASi juhatuse liige Joel Volkov nõutas maavanematelt luba kasutamaks maakondade vappe eriseeria õllepurkidel. Maavalitsuste koordinaator Lääne-Viru maavanem ütles Volkovile “ei”.

“Pöördusite maavalitsuste poole seoses sooviga kasutada maakondade vappe õllepurgil. Lääne-Viru maavalitsus on käesoleval hetkel maavalitsuste koordinaator ning edastab kooskõlastatult teiste maakondade maavanematega maavalitsuste seisukoha,” kirjutas Lääne-Viru maavanem Marko Torm reklaamiagentuurile Tank saadetud vastuses.

Torm selgitas, et maakondade vappide kasutamist reguleerib siseministri 2014. aasta määrus „Maakondade sümbolite kehtestamine“, milles sätestatakse, et maakonna vappi võivad kasutada kujunduselemendina kommunikatsioonikanalites ja infokandjatel ning muudel identiteeti kandvatel esemetel kooskõlas valitsuskommunikatsiooni korraldamise juhisega maavalitsus, maakonnas paiknev kohaliku omavalitsuse üksuse organ ja nende asutused. Teised isikud, asutused ja organisatsioonid võivad kasutada maakonna vappi kommunikatsioonikanalites ja infokandjatel ning muudel identiteeti kandvatel esemetel maavanema nõusolekul.

“Seega maavalitsused ei anna nõusolekut maakondade vappide kasutamiseks eriseeria õllepurgil,” kirjutas Torm.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Louis VX
Louis VX

ei teadnudki, et see vapp õlle maitset muudaks.. pigem kurb, et pakendi disaini kallal ka piirama kukutakse. lame

juss
juss

mis krdi disain! sinna pane või kümme vappi, ikka ajab ainult k.sele see lake!

esimesele
esimesele

Ei ole suuremat puuet,kui inimene ei saa naljast aru.

einoh
einoh

seega väike puue ikka…

juss
juss

Tõesti hea uudis!

Alle Kokk
Alle Kokk

See on räige inimõiguste piiramine.Euroopa kohtusse!

teadja
teadja

Sa joo vähem Bocki,siis saad asjadele óieti pihta,mis on inimôiguste piiramine.Arvan,et sul on haridust 8klassi.

wpDiscuz