0

Galerii ja tulemused: Läänemaa koolispordiliidu kergejõustiku meistrivõistlused

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Eile peeti Haapsalu staadionil Läänemaa koolispordiliidu meistrivõistlused kergejõustikus. Võistlustel osales üle saja lapse sünniaastaga 1999-2005. 

D-klass sünniaasta 2004-2005

C-klass sünniaasta 2002-2003

B- klass sünniaasta 1999-2001                       

Tüdrukud D-klass                                                          

60m                                                                         finaal

Reli Rosenberg               Ridala                    8.9          8.7

Emma Kathrina Hein       HPK                      8.9          8.9

Maily Märss                    Ridala                   9.1          9.0

 

kaugushüpe                                                    

Maily Märss                      Ridala                    4.14      

Eva-Lotta Saar                  HLA                       4.12      

Reli Rosenberg                 Ridala                     4.06      

 

pallivise                                                             

Maily Märss                   Ridala                     39          

Eva-Lotta Saar                HLA                       34          

Carolin Kamberg              ULA                       33.5       

                                              

kõrgushüpe                                                     

Emma Kathrina Hein      HPK                         1.35      

Eva- Lotta Saar             HLA                          1.35      

Kleer Jaani                    Ridala                       1.35      

 

600m                                                   

Maily Märss                 Ridala                       2,02,7   

Emma Kathrina Hein      HPK                        2,11,3   

Mia Mai Muru                Oru                          2,15,6   

 

Tüdrukud C-klass                                                          

60m                                                               finaal

Keity-Liina Kallas              Nõva        8.4          8.5

Hanna-Liisa Salf                HPK        8.5          8.6

Eliis-Maria Koit                 HPK         8.5          8.7

                                                              

kaugushüpe                                                    

Eliis-Maria Koit                  HPK                     4.95      

Hanna-Liisa Salf                HPK                     4.59      

Gertu Küttmann                Lihula                    4.32      

 

pallivise                                                             

Mariliisa Murumägi           Taebla                   48          

Karlote Karm                    HLA                      43          

Trinity Õismets                 Vatla                     38          

                                                              

kõrgushüpe                                                     

Eliis-Maria Koit                 HPK                       1.55      

Keity-Liina Kallas              HLA                       1.50      

Hanna-Liisa Salf                HLA                       1.50      

                                                              

                                                              

600m                                                   

Hanna-Liisa Salf                HLA                       1.49,1   

Keity-Liina Kallas              Nõva                     1.51,9   

Trinity Õismets                 Vatla                     2.06,7   

 

kuulitõuge 3kg                                                

Gertu Küttmann              Lihula                    9.06      

Eliis-Maria Koit               HPK                       8.40      

Hanna-Liisa Salf              HPK                       8.01      

                                                              

Tüdrukud B-klass                                                           

100m                                                                         finaal

Reneli Saumets                HPK                      13.7       13.8

Kristina Tsalova                Ridala                   14.1       14.2

Marie Põlluaed                  HPK                      14.1       14.2

                                                              

kaugushüpe                                                    

Reneli Saumets               HPK                       4.55      

Kristina Tsalova               Ridala                   4.46      

Siret Põldäär                    Lihula                    4.05      

                                                              

odavise 500g                                                   

Sandra Laanjõe                Kullamaa                  20          

Marleen Võsa                   HPK                       19.58    

Aulike Põllumägi              Ridala                      16.55    

                                              

kuulitõuge 3kg                                                

Reneli Saumets                HPK                       8.81      

Liisa Sadam                     HPK                       8.79      

Marleen Võsa                   HPK                       8.35      

                                                              

kõrgushüpe                                                     

Siret Põldäär                    Lihula                    1.35      

Marie Põlluaed                 HPK                      1.35      

Kärt Kurisman                  Ridala                   1.30      

                                               

800m                                                   

Anastasija Skatško          Nikolai                  2,54,1   

Kristina Tsalova                Ridala                  2,56,1   

Aleksandra Laane           Kullamaa                2,59,2   

                                                         

Poisid D-klass                                                  

60m                                                                      finaal

Rasmus Laherand            HPK                     8.8          8.8

Sander Soome                 HLA                     9.3          8.9

Tanel Toomemägi            Ridala                   9.0          9.0

                                                   

kaugushüpe                                                    

Martin Toomsalu             HPK                       4.28      

Tanel Toomemägi           Ridala                     3.97      

Oliver Metsar Villakov     HLA                        3.93      

                                                           

kõrgushüpe                                                     

Sten Vesk                     HLA                       1.30      

Renee Jürjan                 HLA                       1.25      

Carl Marten Aru             Taebla                    1.20      

                                                          

pallivise                                                             

Juss Teesalu                  HLA                       53          

Karl-Markus Liiv              HLA                       51          

Martin Toomsalu             HPK                       49.5      

                                                  

1000m                                                

Oliver Metsar Villakov     HLA                       3,48,3   

Rasmus Laherand           HPK                       3,50,2   

Aron Pähkel                   Uuemõisa                3,54,4   

                                                              

Poisid C-klass                                                  

60m                                                                         finaal

Sebastian Juhan Liiva     HPK                       7.9          8.0

Mihkel Türnpuu               Oru                        8.3          8.1

Artur Snigurski               Uuemõisa                8.1          8.1

                                                              

kaugushüpe                                                    

Mihkel Türnpuu               Oru                        4.75      

Sebastian Juhan Liiva     HPK                       4.64      

Markos Eha                    Kullamaa                4.51      

 

pallivise                                                             

Jarmo Lempe                  Ridala                   63          

Markos Eha                     Kullamaa              60.5      

Mihkel Türnpuu               Oru                        60          

                                                              

kuulitõuge 4kg                                                

Jarmo Lempe                 Ridala                   9.56      

Sebastian Juhan Liiva     HPK                       9.42      

Eric Mathias Hein            HPK                       8.56      

                                                              

kõrgushüpe                                                     

Gregor Uustalu                HPK                       1.45      

Siim Oskar  Klimenko     Taebla                    1.40      

Mihkel Türnpuu               Oru                        1.40      

                                                              

1000m                                                

Demis Teral                   HPK                       3,22,8   

Virgo Vallik                    Lihula                    3,24,1   

Jarmo Lempe                 Ridala                   3,25,2   

                                                          

Poisid B-klass                                                  

100m                                                                      finaal

Karmo Einman                HPK                      12.0       12.1

Siim Suitsberg                HPK                       12.0       12.2

Mario Konks                   Oru                        12.5       12.2

                                                              

kaugushüpe                                                    

Morten Saar                   HPK                       5.49      

Siim Suitsberg               HPK                       5.27      

Karmo Einman               HPK                       5.26      

                                                                                           

kuulitõuge 5kg                                                

Joosep Lillemägi            Taebla                    10.06    

Raul Paju                       HPK                       10.01    

Andres Lõps                   Risti                         9.96      

                                                              

odavise 600g                                                   

Rauno Tapner                 HPK                       43.06    

Robin Ulla                      HPK                       40.70    

Valeri Tšentšik                Nikolai                   37.35    

                                                                                                                       

kõrgushüpe                                                     

Rauno Tapner                 HPK                       1.70      

Karmo Einman               HPK                       1.65      

Targo Kokvel                 Ridala                   1.55      

                                                                                                                       

1500m                                                

Martin Teppan               Lihula                    5,00,8   

Robin Ulla                     HPK                       5,01,6   

Krismar Liiv                   Lihula                    5,02,5   

                                                              

4*100m                                                             

TD-klass                                                             

Ridala Põhikool               1,03,0                                  

Haapsalu Põhikool          1,04,0                                  

Uuemõisa Lasteaed-Algkool      1,04,8                                  

                                                                                                                    

TC-klass                                                             

Haapsalu Põhikool          56.1                                      

Haapsalu Linna Algkool 1,01,5                                  

Risti Põhikool               1,03,7                                  

                                                          

TB-klass                                                             

Haapsalu Põhikool          57.9                                      

Ridala Põhikool              58.6                                      

Kullamaa                      1,00,3                                  

                                                                                                                     

PD-klass                                                            

Haapsalu Linna Algkool 1,02,0                                  

Ridala Põhikool             1,04,0                                  

Haapsalu Põhikool         1,04,1                                  

                                                              

PC-klass                                                             

Haapsalu Põhikool          53.6                                      

Haapsalu Linna Algkool  56.8                                      

Virtsu                            57.1                                      

                                                              

PB-klass                                                             

Haapsalu Põhikool          48.5                                      

Taebla                           51.0                                      

Ridala Põhikool               51.5               

 

Võistluste peakohtunik oli Kaja Ladva.

Fotod: Arvo Tarmula

kergejõustik1 kergejõustik2 kergejõustik3 kergejõustik4 kergejõustik5 kergejõustik6 kergejõustik7 kergejõustik8 kergejõustik9 kergejõustik10 kergejõustik11 kergejõustik12 kergejõustik13 kergejõustik14 kergejõustik15 kergejõustik16 kergejõustik17 kergejõustik18 kergejõustik19 kergejõustik20 kergejõustik21 kergejõustik22 kergejõustik23 kergejõustik24 kergejõustik25 kergejõustik26 kergejõustik27 kergejõustik28 kergejõustik29 kergejõustik30 kergejõustik31 kergejõustik32 kergejõustik33 kergejõustik34 kergejõustik35 kergejõustik36 kergejõustik37 kergejõustik38 kergejõustik39 kergejõustik40 kergejõustik41 kergejõustik42 kergejõustik43 kergejõustik44 kergejõustik45 kergejõustik46 kergejõustik47 kergejõustik48 kergejõustik49 kergejõustik50 kergejõustik51 kergejõustik52 kergejõustik53               

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
Anonüümne
Anonüümne

Tuus

wpDiscuz