Eesti U21 jalgpallimeeskond mängis EMi valiksarjas San Marinoga 0:0 viiki

Kristjan Kosk

kristjan.kosk@le.ee

Haapsalu linnastaadionil peetud EMi valikmängus mängis Eesti U21 jalgpallikoondis San Marino eakaaslastega väravateta viiki.

94 minut: Mäng on lõppenud seisuga 0:0

91 minut: Eestile veel üks nurgalöök. Karistusalast pääsetakse peaga löögile, kahjuks napilt mööda.

90 minut: Eestil nurgalöök.

87 minut: Eesti vahetab. Välja läheb Tauno Tekko, sisse tuleb Hendrik Pürg.

86 minut: Eestil õnnestub kena rünnak, pall põrkab posti. Jätkuolukorras pääsetakse taas löögile, selle püüab San Marino väravavaht.

79 minut: San Marino teeb 2 vahetust. Välja lähevad Andrea Grandoni ja Alessandro D`Addario, sisse tulid Juri Biordi ja Luca Righi.

72 minut; Eesti teeb 2 vahetust. Välja lähevad Kevin Kauber ja Erik Listmann, sisse tulevad Kaspar Paur ja Pavel Marin.

68 minut: Eestile järjekordne nurgalöök. Eesti meeskond on teisel poolajal haaranud initsiatiivi. San Marinot pole enda karitusalasse lastud, samas ise on tehtud mitu lootustandvat rünnakut.

63 minut: Eesti pealelöök lendab kõrgelt üle värava.

60 minut: Rauno Sappinen lööb karituslöögi müüri. Müüris seisnud San Marino mängija kukub löögi tagajärjel murule. Peale väikest kosumist saab ta mängu jätkata.

59 minut:Eesti teenib ohtlikust kohast karistuslöögi.

53 minut: San Marino teeb vahetuse. Välja läheb Luca Ceccaroli, sisse tuleb Thomas Raschi

52 minut: Eestile ohtlikust kohast karistuslöök.

51 minut: San Marino mängija Fabio Tomassini teenib takistamise eest kollase kaardi.

49 minut: Eesti saab nurgalöögi.

48 minut: Eesti pääseb löögile, pall läheb napilt üle värava.

46 minut: Eesti alustab kohe teravalt ja loob San Marino värava all ohtliku olukorra.

45 minut: Algab teine poolaeg. Kumbki meeskond vahetusi teinud ei ole.

45 minut: Esimene poolaeg on lõppenud. Vaheajale minnakse seisuga 0:0

42 minut: Eesti pääseb peaga löögile, napilt mööda.

39 minut: Eesti saadab karitusalasse tsenderduse, kuid San Marino väravavaht nopib selle.

31 minut: Eesti teenib ohtlikust kohast karistuslöögi.Pall maandub otse väravahi kätevahele.

27 minut: Eesti sooritas pealelöögi, kahjuks napilt üle värava.

23 minut: Eesti ei ole oma mängu veel käima saanud, San Marino meeskond on domineerivam.

20 minut: San Marino neljas nurgalöök.

15 minut: San Marinol juba kolmas nurgalöök

8 minut: Eesti sooritab pealelöögi, kahjuks otse väravavahile sülle.

4 minut: San Marinol teine nurgalöök.

3 minut: San Marino teenib esimese nurgalöögi.

0 minut: Pall pannakse mängu.

Pealtvaatajaid on kogenunud hinnanguliselt 200-300

Eesti alustab sellises koosseisus: nr 1 Kristjan Tamme, nr 2 Hindrek Ojamaa, nr 3 Vladimir Avilov, nr 5 Märten Kuusk, nr 18 Madis Vihmann, nr 4 Joseph Saliste, nr 6 Tauno Tekko, nr 7 Erik Listmann, nr 8 Rasmus Peetson, nr 10 Rauno Sappinen, nr 11 Kevin Kauber.
Pingil: nr 12 Magnus Karofeld, nr 9 Henrik Pürg, nr 13 Kevin Aloe, nr 14 German Šlein, nr 15 Pavel Marin, nr 16 Kaspar Paur, nr 17 Kristen Saarts.