8

Peaminister võib tulla Haapsalu maanteejooksule

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

Taavi Rõivas (1)Taavi Rõivas. Foto: Urmas Lauri

Kui Reformierakond laupäeval erakonna volikogu ei pea, võib juhtuda, et Haapsalu maanteejooksul näeb osalemas ka peaminister Taavi Rõivast.

Läänemaalt pärit riigikogulane Lauri Luik ütles, et on peaministrit Haapsalu maanteejooksule kutsunud. „Aga koalitsioonikõnelustega on praegu, nagu on, ja võib juhtuda, et meil on laupäeval erakonna volikogu. Sellisel juhul jääb asi katki,” rääkis Luik.

Rõivas jooksis Haapsalus viimati 2012. aastal, siis läbis ta 10 km ajaga 46.00. Haapsalu 10 km maanteejooksule oli kolmapäevaks registreerunud 74 jooksjat.

Luik kinnitas, et tuleb laupäeval kindlasti kohapeale, kuid kas temast ka jooksjat on, selgub neil päevil. „Eile oli mul 38,8 palavik, täna 37,1,” nimetas ta põhjuse, miks on startiminek küsimärgi all.

Haapsalu 10. maanteejooksu start on kl 11 Haapsalu staadionil. Pärast jooksu, kl 13 esitletakse spordihoone kohvikus raamatut „Eesti jooksjate lood”.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
sorts
sorts

teadagi kuidas–kiiresti ja mutta

.
.

Mõne tomati saadaks teele küll ja pühadest jääb paar munagi alles. Mind huvitab ainult see,kuidas ta siit minema jookseb.

sorts
sorts

arvajale
mul on kõik kruvid paikas aga kahtlen,kas särgil on mõnigi kruvi paikas.
seoke tattnokk peaks tööd tegema ,mitte mängima peaministrit.

arvaja
arvaja

Sorts peaks laskma oma aju kontrollida,kas lõik kruvid on ikka olemas.

Kübe
Kübe

Julge poiss ma ütleks.

sorts
sorts

kui see mantel haapsallu tuleb,varuge kastitäite kaupa halvaksläinud tomateid ja mädasi mune,ehk saab kleit vähegi aru,millega tegeleb…

ps. tomatid ja munad on sihtmärgi “kleit” tabamiseks, parim märkitabaja saab minu käest omal valikul kas jäätist,mahla,kartuleid,õlut vms.:)

...
...

Näitab eeskuju…kytuse aktsiis tõuseb, lihtrahvas harjuge mõttega, et lihasjõud on maksuvaba. Veel on.

PR
PR

Tüüpiline PR võte kus enda tegevusega üritatatakse spordiringkonna hääli osat. Seda kasutati juba keskajal kui juudi kaupmehed juhtisid tähelepanu rämpskauba müügi vajadusele ja mõni nädal hiljem rahuldasid selle vajaduse. Kokkuvõttena viis see ebavõrdsuse kasvule ja rikastusid need kes seda rämpskaupa rahvale vahendasid.

wpDiscuz