8

Vehklemistreener Nelis-Naukas alustas vehklemishalli jaoks raha kogumist

Urmas Lauri

Urmas Lauri

urmas.lauri@le.ee

EE Nelis 001Eesti Ekspress, 1. aprill 2015. Repro: Urmas Lauri

Vehklemistreener Helen Nelis-Naukas lõi oma isa Endel Nelise nimelise Haapsalu vehklemishalli fondi, kirjutas Eesti Ekspress.

Haapsalu linnapea Urmas Sukles on öelnud Helen Nelis-Naukasele, et ehitaks vehklejatele oma halli, kuid vajaminevat miljonit pole kusagilt võtta. "Seepärast otsustaski Helen ise hakata isa unistust ellu viima," kirjutas EE.

Perekond loodab leida projektile toetajaid nii Eesti spordiinimeste kui ettevõtjate hulgast. Ehk siis paneb ka riik oma õla alla.

Annetada saab Haapsalu vehklemisklubi En Garde arvele EE721010220241603227.

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
mailis
mailis

Palju neid sportlasi- vehklejaid ikka on, et nende häältega võita…Kui tead, anna ka meile teada,oleks küll huvitav mälusoppi talletada.

Epee
Epee

Polnud siis vaja Suklesel peale Novosjolovi MM-i tiitli võitmist ja enne valimisi vaja lubada, et ta ehitab vehklemishalli. Sportlased andsid heauskselt talle omad hääled ja vaat mida vastutasuks saavad. Igavene pettur seesugune.

No
No

tule mõistusele! Mis asi see tennisehall on? Kes seda üleval peab? Mis seal toimuma hakkab?

No
No

vehklemishall!

Kätlin
Kätlin

Võiks kohe Heleni arvele kanda, miks peab mingi klubivahendajaks olema ja kasulõikama?

kohe annetama
kohe annetama

Nõus.

bla
bla

Haha ta kasutabki seda nagu isiklikku

Kätlin
Kätlin

Kas siis klubi arveldusarve ongi tema oma?

wpDiscuz