0

Teade Hullo külas vana karjääri ümbruse maa-ala algatamisest ja KSH mittealgatamisest

Avatar

Merilin

merilin.sellik@le.ee

Vormsi vallavolikogu algatas oma 29. septembri 2014. aasta otsusega nr 25 üldplaneeringut muutva detailplaneeringu Vormsi vallas Hullo külas vana karjääri ümbruse ligikaudu 8,2 ha suurusel maa-alal.
Detailplaneeringu eesmärk on taotleda ala osaliselt munitsipaalomandisse, kus toimub ehitus- ja lammutusjäätmete kogumine, 
vaheladustamine ja sortimine nende suunamiseks kordus- ja taaskasutusse ning loomsete jäätmete matmispaigana, nende kruntide ehitusõiguse ja hoonestustingimuste määramine, juurdepääsuteede asukoha määramine, maa sihtotstarbe muutmine.
Vormsi Vallavolikogu 29. septembri 2014. aasta otsusega nr 25 otsustas jätta Hullo küla vana karjääri ümbruse maa-ala detailplaneeringule keskkonnamõju strateegiline hindamine algatamata.
Koostatud keskkonnamõju eelhinnangu alusel võib järeldada, et kui detailplaneering koostatakse arvestades keskkonna-ja õigusaktide nõudeid, ei kaasne detailplaneeringu elluviimisega tõenäoliselt olulist negatiivset keskkonnamõju Natura 2000 Väinamere hoiualale. Soovitav on planeerimisprotsessis detailplaneering kooskõlastada Keskkonnaametiga ja võimaliku keskkonnamõju vähendamise ettepanekud tuua välja detailplaneeringu seletuskirjas eraldi peatükina.
Algmaterjalidega on võimalik tutvuda Vormsi valla kantseleis või Vormsi valla kodulehel www.vormsi.ee, avalik teave http://avalik.amphora.ee/vormsivv/index.aspx?org=126&unit=2.

Vormsi Vallavalitsus

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid, vajutades lipukese ikooni.

Kommenteeri

avatar
wpDiscuz